“Дніпро” перериває безпрограшну серію “Кременчука”

12 жовтня у Кременчуці на арені «Айсберг» відбувся центральний матч 9 туру чемпіонату України серед чоловіків. Лідер турнірної таблиці «Кременчук» втретє, в цьому сезоні, боровся з херсонським «Дніпром». У «битві за три очки» перемогу здобули гості.

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Першими відкрили рахунок гравці «Дніпра». Олександр Каракулько зробив точний кидок. Через пару хвилин Каракулько міг оформляти дубль, але його кидок з передачі Ліпсбергса заблокували захисники. На 16 хвилині, господарі змогли вдало реалізувати більшість і Дмитро Созонов, з передачі Дмитра Орлова зміг переправити шайбу у ворота.

Переломним моментом зустрічі стали дві закинуті шайби у другому періоді. Все почалося з активних атак господарів. При тому, що херсонці віддавши повністю ініціативу, зіграли на контратаках.

Спочатку собі шайбу, у буквальному сенсі слова, закинув хокеїст «Кременчука» Іван Савченко, а за три хвилини до кінця періоду, Денис Василенков посприяв тому, щоб захисник господарів майданчику Всеволод Толстушко, під час виносу ключки, запустив шайбу знову собі в ворота – 1: 3.

Заключний період нічим не відрізнявся від перших двох. Господарі майданчика весь час атакували, а гості, вміло захищаючись, проводили швидкі контратаки. Як підсумок – Гліб Бондарук скоротив рахунок до мінімуму, зробивши сольний прохід зі своєї зони і обігравши на своєму шляху всіх суперників. А за дві хвилини до кінця, херсонцям вдалася швидка контратака, яку точним кидком (після пасу Янишевського) завершив Денис Василенков – 2: 4.

Таким чином, «Дніпро» перериває переможну 8 матчеву серію «Кременчука» і закріпляється на другому місці. А «Кременчук», маючи 24 бали, залишається лідером турнірної таблиці.

«Кременчук» – «Дніпро» – 2: 4 (1: 1, 0: 2, 1: 1)

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Григорян – Бабрусёв, Пукс (А) – Свищев, Варава – Боєвих, Хрішпенц – Александров; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Ворона – Орлов – Горлушко, Гриценко (А) – Созонов – Грицьких, Савченко – Толстушко.

ХК «Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Бєлоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (К) – Матусевич, Сірченко – Шулешов; Ліпсбергс – Шибаєв – Каракулько, Янішевський – Чернишенко (А) – Василенков, Луговий – Коваленко – Черемнов, Тимченко – Ромащенко – Брага.

Джерело: uhl.ua