«Дніпро» не залишив шансів «Білому Барсу» в другому періоді й здобув четверту перемогу в сезоні

«Дніпро» обіграв на виїзді «Білий Барс» у дев’ятому турі чемпіонату України.

Розмочити рахунок командам вдалось лише в середині стартового періоду – першими відзначились херсонці. На 11-й хвилині Денис Макаров розписався у воротах Василя Полгородніка. Подвоїти перевагу «щук» вдалось Олександру Каракульку – «барси» пропустили від нього, граючи в більшості.

У другому ігровому відрізку підопічні Дмитра Підгурського не жаліли опонентів. На 24-й хвилині Олександр Швецов довів рахунок до 3:0. Після трьох пропущених снарядів «барси» провели перший гол – свою статистику покращив Назар Ружніков. Але потім команда Костянтина Буценка пропустила ще тричі – від Сергія Дорофєєва, Євгенія Гаснікова й Антона Крисанова. Під завісу другого періоду білоцерківці  завдяки зусиллям Олександра Койди закинули свою другу шайбу. Однак відповідь від «Дніпра» не змусила на себе чекати – за 36 секунд до кінця Макаров оформив дубль.

У заключній 20-хвилинці гості не так інтенсивно пресингували суперників, уразивши ворота «барсів» лише раз – Крисанов також записав до свого активу дубль. Так, «Дніпро» завершив матч із рахунком 8:2 й здобув четверту звитягу в цьому розіграші національної першості. «Білий Барс» же зазнав п’ятої поразки поспіль.

«Білий Барс» – «Дніпро» 2:8 (0:2, 2:5, 0:1)

Шайби: 0:1 Макаров (Вишняков, Воробйов), 10:30; 0:2 Каракулько (Матусевич, Декало, менш.), 14:47; 0:3 Швецов (Зайцев), 22:37; 1:3Ружніков (Койда), 27:02; 1:4 Дорофєєв (Декало, Зайцев), 29:04; 1:5 Гасніков (Воробйов, Брага); 34:00; 1:6 Крисанов (Зайцев, Вишняков), 35:30; 2:6 Койда (Петрошенко, Будько), 38:26; 2:7 Макаров (Декало, Каракулько), 39:24; 2:8 Крисанов (Швецов, Дорофєєв, більш.), 47:13;

«Білий Барс»Полгороднік (Кучер); Логачов – Грицюк, Гребеник (К) – Кравець, Будько – Ядловський (А), Кисельов; Благий (А) – Ружніков – Бородай, Грабовецький – Даниленко – Мороз, Койда – Петрошенко – Лісників, Резюк – Трошкін – Резюк.

«Дніпро»Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Афанасьєв (А) – Макарів (К), Ратушний – Матусевич; Швецов – Крисанов – Зайцев, Воробйов – Гасніков – Вишняков, Брага – Чернишенко – Каракулько, Ганута – Панасенко