«Дніпро» не впорався з натиском «Донбасу» в третьому періоді і програв другий матч півфіналу УХЛ

У Дружківці відбувся другий матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату Української хокейної ліги між «Донбасом» і «Дніпром». Напередодні зустрічі в Дружківці донеччани вели в серії 1:0.

На 7-й хвилині зустрічі «Донбас» відкрив рахунок зусиллями Євгена Монса. Форвард обіграв захисника і завів шайбу за щиток голкіперу «Дніпра» Олександру Хомутову.

На льоду «Альтаїр» був рівний хокей, команди йшли вперед без особливого ризику і по черзі проводили атаки. Хід зустрічі змінився в кінцівці другого періоду: спочатку за 20 секунд до сирени форвард «щук» Олександр Швецов зрівняв рахунок, а через 45 секунд після початку третього періоду Євген Ратушний реалізував більшість і вивів «Дніпро» вперед.

На гол херсонців «Донбас» також відповів реалізованою більшістю – на 47-й хвилині Андрій Сигарьов відновив статус-кво, скориставшись видаленням Рузаля Галєєва. Через півтори хвилини Микита Мільохін встановив, як виявилося, підсумковий рахунок – 3:2.

Двічі на останніх хвилинах зустрічі наставник херсонців Олег Тимченко випускав шостого польового гравця замість голкіпера, проте закинути третю шайбу «щукам» не вдалося.

Третій матч серії відбудеться в Херсоні 4 квітня.

«Донбас» – «Дніпро» 3:2 (1:0; 0:1; 2:1)

Рахунок в серії 2:0

Шайби: 1:0 Монс (Кожевников), 6:56. 1:1 Швецов (Гуляєв), 39:40. 1:2 Ратушний (Каракулько- більш.), 40:45. 2:2 Сигарьов (Тунхузін, Бірюков – більш.), 46:18. 3:2 Мільохін, 47:47.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Колесніковс – Пангелов-Юлдашев, Кожевников – Тунхузін, Кобелєв – Журавльов, -; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Пересунько, Мільохін – Карамнов – Захаров (К).

«Дніпро»Хомутов (Гурко); Ратушний – Гуляєв, Декало – Сірченко, Афанасьєв (К) – Чернишенко, -; Швецов – Гасніков (А) – Панасенко, Болотін – Галеев – Каракулько, Янішевський (А) – Крисанов – Целогородцев, Дурдиєв – Борисов -.