Дев’ять шайб на довершення. Кадетська збірна України завершила збір у Києві двостороронкою

Кадетська збірна України завершила перший в історії цієї команди тренувальний збір. П’ятиденну роботу, яка носила ознайомчо-селекційний характер, тренери Андрій Савченко та Денис Пазій підсумували проведенням двосторонньої гри, яку судив голова суддівського комітету Національної федерації хокею Максим Урда.

Україна («жовті») – Україна («сині») – 5:4 (4:1, 1:3), ОТ 0:1

Шайби: 1:0 – Куликов. 2:0 – Куликов. 3:0 – Євтехов (Куликов). 3:1 – Лапко (Волобуєв, Москаленко). 4:1 – Дзюбенко (Гетьман), 5:1 – Г. Сімчук (Скороход, Трущенко). 5:2 – Коробов (Шарець). 5:3 – Бабушкін (Шарець). 5:4 – Койда (Лапко)

Гол в овертаймі: 0:1 – Бабушкін

Воротарі: Семеха, Бойко, Карпенко

«Жовті»: Бондарєв –Трущенко, Шульга – Скороход – Г. Сімчук; Дмитренко – Дзюбенко, Нагнєєв – Росстальний – Левченко; Удовенко – Васильєв, Гетьман – Євтехов – Куликов

«Сині»: Євдак – Купряшин, Коробов – Шарець – Бабушкін; Боднар – Мусаєв, Москаленко – Яловий – Волобуєв; Король – Материкін, Койда – Лапко – Сапожник

11 лютого. Київ. Палац спорту

Розділений навпіл, по три ланки у кожній склад зіграв два періоди по 40 хвилин «брудного» часу. Три воротарі змінювалися після кожного голу, без чіткої належності до однієї з команд. В першій половині домінували «жовті», а в другій перевагу перехопили «сині». У підсумку перевагу з різницею в одну шайбу здобули «жовті». Дублем у результативною передачею в їх складі відзначився вихованець криворізької ДЮСШ №1 Микита Куликов.

Після того команди ще провели овертайм у форматі «три на три», долю якого вирішила шайба вихованця харківської СДЮСШОР Назара Бабушкіна.