День лідерів. “Сокіл” здійснив ефектний камбек і переміг “Маріуполь” в овертаймі

Два заключних перед міжнародною паузу матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги принесли перемоги обом головним претендентам на чемпіонство. Проте якщо “Донбас” перевагу над “Білим Барсом” довів переконливо, то “Сокіл” у зустрічі з “Маріуполем” поступався після двох періодів 1:3 і яскравий камбек.

Кияни мали ігрову перевагу впродовж перших двох періодів, але в їх діях відчувалася важкість через накопичену в наслідок інтенсивного ігрового відрізку втому. Зрештою, зібравшись, підопічні Олега Шафаренка видали блискучий третій період, який завершився двома шайбами у виконанні Єгора Кузьменка і Дмитра Німенка. Перевівши гру в овертайм, гості вирвали перемогу, реалізувавши більшість. Результативну атаку, красиво обігравши оборонця Єгора Артамонова і воротаря Алєксєя Трифонова, завершив капітан киян Андрій Міхнов.

“Маріуполь” – “Сокіл” Київ – 3:4 ОТ (0:0, 3:1, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 – Тютченко (Казаковцев, Костіков, – більш.), 21:42. 1:1 – Рубан (Сисак, Кузьменко), 27:44. 2:1 – Мільохін (Щербатов), 29:42. 3:1 – Тютченко (Матусевич), 38:17. 3:2 – Кузьменко (Рубан), 46:51. 3:3 – Німенко (Андрущенко, Рибалко), 49:48. 3:4 – Міхнов (Рубан, Єлисеєнко, – більш.), 62:52

Воротарі: Трифонов – Кубрицький

“Донбас” Донецьк – “Білий Барс” Біла Церква – 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)

Шайби: 1:0 – Медведєв (Лялька, Фірсов), 00:25. 2:0 – Пангелов-Юлдашев (Спруктс, Пересунько), 04:42. 3:0 – Медведєв (Туркін, Андрейків), 41:46. 4:0 – Спруктс (Галигін, Пересунько), 41:57. 5:0 – Шишлянніковс (Сигарьов, Бірюков), 47:43. 5:1 – Стецюра (Брага, Попережай), 58:47

Воротарі: Воріс (Дяченко, 29:46) – Майко

“Сокіл” продовжує очолювати таблицю, маючи 28 очок в активі. “Донбас” іде другим з відставанням на один пункт. Третю-четверту позиції з 21 очком ділять “Кременчук” і “Краматорськ”. “Маріуполь” відстає від цього дуету на один бал і йде п’ятим. Шоста позиція в «Рулав Одда» — 13 очок. Сьомими ідуть з дев’ятьма балами херсонці. Замикає таблицю «Білий Барс», який у 18-ти матчах набрав одне очко.

Наступні матчі в регулярному чемпіонаті УХЛ будуть зіграні після міжнародної паузи, пов’язаної з матчами збірних. 16 листопада “Краматорськ” прийматиме “Сокіл”, а “Рулав Одд” – “Білий Барс”.

На фото: капітан “Сокола” Андрій Міхнов видав черговий шедевральний матч (світлина – ХК Сокіл)