День див в УХЛ: перша перемога “Білого Барса”, приголомшлива поразка “Сокола”

Обидва матчі понеділка, 22 листопада, в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги вийшли з розряду тих, які запам’ятовуються надовго.

Лідер чемпіонату “Сокіл” у протистоянні з “Кременчуком” мав величезну перевагу протягом двох періодів. Достатньо сказати, що комадна Олександра Савицького за 40 хвилин кинула по воротах Артура Оґанджаняна лише чотири рази. “Сокіл” вів 2:0 і така повне домінування вочевидь заколисало киян. У заключному періоді підопічні Олега Шафаренка заробляли безглузді вилучення, пропускали після елементарних помилок в обороні і врешті програли зустріч 2:4.

Зауважимо, що з попередніх 18-ти матчів чемпіонату “Сокіл” програв лише двічі і обидві ці поразки були від “Донбасу”. Переможна ж серія киян в іграх з “Кременчуком” сягала шести матчів.

“Сокіл” Київ – “Кременчук” – 2:4 (0:0, 2:0, 0:4)

Шайби: 1:0 – Павленко (Сисак, Андрущенко, – більш.), 28:01. 2:0 – Гончаренко (Дан. Давидов, Сімчук), 32:16. 2:1 – Гриценко (Грицьких, Савченко, – більш.), 41:33. 2:2 – Григорян (Гриценко, – 4×4), 43:49. 2:3 – Кошелєв (Серанов, Горлушко), 50:08. 2:4 – Коробов (Денискін, Дубінін, – більш.), 56:58

Воротарі: Оґанджанян – Боярчук

Після 20-ти стартових поразок поспіль нарешті здобув першу в сезоні перемогу “Білий Барс”. Цікаво, що більшість гравців білоцерківців у суботу і неділю провели два виснажливих поєдинки за лідерство в Молодіжній хокейній лізі проти “Сокола”. Центрфорвард Денис Бородай, який у неділю відзначився у воротах киянина Дмитра Кубрицького хет-триком, сьогодні закинув херсонцям переможний булліт і допоміг команді вперше перемогти.

У “Дніпра” гол і результативна передача на рахунку російського новачка команди Владислава Павлова.

“Білий Барс” Біла Церква – “Дніпро” Херсон – 3:2 Б (1:1, 1:0, 0:1, 0:0)

Шайби: 1:0 – Стецюра (Попережай), 05:58. 1:1 – Павлов (Целогородцев, Голубич, – більш.), 10:57. 2:1- Качан (Гребеник, Куцевич, – більш.), 32:46. 2:2 – Булах (Кирющенков, Павлов), 56:46. 3:2 – Бородай (переможний булліт)

Воротарі: Полгородник – Захарченко

Завтра, 23 листопада, може стати моментом істини для поточного сезону УХЛ. Річ у тім, що о 18:30 свій матч мають розпочати “Донбас” і “Краматорськ”, клуби, які через участь у матчі відсторонених хокеїстів отримали по дві технічних поразки поспіль. Напередодні Федерація хокею України попередила донеччан і краматорців, що наступне порушення регламенту означатиме автоматиччне виключення команд зі змагань.

Також завтра, починаючи з 19:30 “Маріуполь” прийматиме “Рулав Одд”.