Чемпіонат України-2022/2023: шість учасників, три міста і головна арена держави

Сьогодні, 15 вересня, в форматі Zoom-конференції відбулося засідання за участю керівництва Федерації хокею України і представників шести клубів. Розмова була присвячена старту чемпіонату України-2022/2023.

Гарантії щодо участі в новій національній першості надали всі троє призерів попереднього сезону – київський «Сокіл», «Кременчук», херсонський «Дніпро», четверта команда «Харківські Берсерки» і новий учасник змагань, «Легіон» з Калуша Івано-Франківської області. Брали участь у зборах і представники шостого потенційного учасника майбутнього чемпіонату. Щоправда, поки не узгоджені певні внутрішні організаційні моменти, офіційно про свою заявку команда поки не оголошує. Очікується, що повідомлення про участь буде надане на початку наступного тижня.

Згідно з нормами безпеки проведення змагань і відповідності регламентним нормам проведення турніру базовими визнані три арени – київський Палац спорту, кременчуцький «Айсберг» і льодовий стадіон у Калуші. Попередньо в Палаці спорту суперників прийматиме «Сокіл», в «Айсбергу» – «Кременчук» і «Берсерки», у Калуші – «Легіон» і «Дніпро».

Старт чемпіонату запланований на 6 жовтня.

«Закликаю всіх учасників у час війни притримуватися під час змагань добропорядності, відповідального ставлення одне до одного і чесного суперництва», – підсумував президент ФХУ Георгій Зубко.

Вас може зацікавити