Чемпіон визначиться 11 квітня. УХЛ затвердила формат і новий календар змагань

Сьогодні, 29 листопада, в офісі Федерації хокею України відбулася нарада клубів-учасників Української хокейної ліги та Федерації хокею України. В зібранні взяло участь керівництво ФХУ в особі президента Георгія Зубка та виконавчого директора Олександри Слатвицької, генерального менеджера УХЛ Дмитра Христича, представники клубів «Сокіл», «Кременчук», «Рулав Одд», «Дніпро» та команди Броварського спортивно-фахового коледжу (БСФК). Клуб «Маріуполь» запрошення проігнорував.

Найперше присутні обговорили поточний стан справ в українського хокеї, затвердили формат і календар оновленого після зняття клубів «Донбас» і «Краматорськ» національного чемпіонату. Більшістю голосів було прийняте рішення, що без урахування анульованих за участю знятих команд матчів кожен учасник УХЛ проведе в регулярному чемпіонаті по 32 поєдинки. Як і планувалося, завершиться регулярний чемпіонат у середині березня, а серія плей-оф фінішує 11 квітня.  

«Можу запевнити вболівальників, що чемпіонат України продовжиться, – сказав за підсумками засідання Дмитро Христич. – Уже найближчого четверга, 2 грудня, відбудеться два поєдинки «регулярки» – «Сокіл» – «Кременчук» та «Рулав Одд» – «Дніпро». БСФК, враховуючи задіяність великої кількості гравців у навчально-тренувальних зборах юніорської збірної, котра готується до чемпіонату світу, до внутрішньої першості повернеться після завершення міжнародної паузи, тобто після 18 грудня».   

Транслювати зустрічі буде новий медіа-партнер ФХУ, група телеканалів «Спорт». При цьому вперше ліга не зациклюватиметься на єдиному каналі, а дасть змогу показувати матчі своїх команд регіональним трансляторам. Також трансляції поєдинків будуть доступними на Youtube-платформі ФХУ.

Після проведення перевірки фінансової документації ТОВ «УХЛ» буде оновлений пул спонсорів ліги. Важливою зміною буде надання більших рекламних можливостей для клубів.


Вас може зацікавити