«Білому Барсу» не вдалось взяти реванш у «Кременчука»

«Кременчук» здобув виїзну звитягу над «Білим Барсом» у сьомому турі чемпіонату України.

Команди грали одна з одною три дні тому, коли перемога залишилась за «містянами» з рахунком 8:3. Цього разу «барси» на домашній арені були готові дати бій гостям, що було видно з самого початку матчу.

Уже на 21-й секунді рахунок відкрив Дмитро Даниленко з передачі досвідченого Романа Благого. Відновити паритет у матчі підопічні Олександра Савицького зуміли лише під кінець першого періоду – гол провів Олександр Коробов.

У другій 20-хвилинці «Кременчук» уперше вийшов у лідери. «Барси» не змогли реалізувати більшість, а от Микола Кисельов у меншості «прошив» ворота Ярослава Сулими. 

У заключному ігровому відрізку опоненти тривалий час не могли підступитись одне до одного. Лише на 52-й хвилині поєдинку Артем Грабовецький уміло зіграв на добиванні й повернув статус-кво в протистояння. Гра йшла поступово до оветайму, але потужний кидок Вадима Хрішпенца за 4 хвилини до кінця приніс «Кременчуку» другу поспіль перемогу над «Білим Барсом». Так, «містяни» зрівнялись із «Донбасом» з кількістю очок у турнірній таблиці, але в донеччан ще один матч у запасі.


«Білий Барс» – «Кременчук» 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Шайби: 1:0 Даниленко (Благий, Мороз), 00:21; 1:1 Коробов (Яковлєв, Дубінін), 15:08; 1:2 Кисельов (Серанов, менш.), 25:20; 2:2 Грабовецький (Мороз, Даниленко), 51:30; 2:3 Хрішпенц (Волков), 55:17;

«Білий Барс»Сулима (Кучер); Грицюк – Гребеник (К), Логач – Ядловський, Будько – Кравець, Кисельов; Благой (А) – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Петрошенко – Бородай, Койда – Резюк – Резюк, Фурсенко – Собко – Трошкін.

«Кременчук»: Гордюшин (Новицький); Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Алексюк, Яковлєв – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Тютченко, Пукс (А) – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.


Вас може зацікавити