“Білий Барс” здобуває три очки у Харкові

13 жовтня в Харкові на арені «Салтівський Лід» відбулася зустріч між МХК «Динамо» і «Білим Барсом». Матч завершився з рахунком 0:4.

У першому періоді команди по черзі атакували одна одну, але ні одна шайба у ворота суперника так і не потрапила. «Барсам» було складно закріпитися у зоні суперника, а «динамівці» добре грали в обороні.

У другому періоді Микиті Лєснікову вдалося відкрити рахунок на користь білоцерківців. А Ігор Шиманський збільшив відрив вдвічі і оформив дубль. Друга двадцятихвилинка завершилася з рахунком 0:3.

У третьому періоді білоцерківці знову змогли закинути. Павло Таран став автором четвертої шайби. «Барси» утримали свої ворота сухими.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов); Фірсов – Наливайко (А), Панков – Піддубний, Швоєв – Савченко, Шашунькін – Трапезніков; Геворкян (А) – Праведний – Олійник (К), Абаджян – Борисов – Целогородцев, Солянік – Черноморченко – Шилкін, Абдулаєв – Харін – Федоров.

ХК «Білий Барс»: Пеленський (Скороход); Алексюк (А) – Логач, Ядловський – Васильєв, Грицюк – Таран (А), Гребеник -; Куцевич (К) – Качан – Бабинець, Шиманський – Шаманський – Середницький, Лєсніков – Ружніков – Панченко, Бородай – -.

Джерело: uhl.ua