«Білий Барс» здобуває три очка у першому домашньому матчі

19 вересня на арені у Білій Церкві відбулася перша зустріч «Білого Барсу» та МХК «Динамо» у новому сезоні чемпіонату України серед чоловіків.

Гра розпочалася доволі активно: господарі майданчику майже не виходили із зони динамівців. Не довго харків’яни змогли оборонятися, Юрію Качану на шостій хвилині поєдинку все ж таки вдалося відкрити рахунок. Після цього «Барси» змогли закинути ще дві шайби у ворота Михайла Шевчука.

Але після третього голу чи то білоцерківські вже подумки перемогли, чи то притомилися, дозволили Богдану Панкову вразити свої ворота. Рахунок став 3:1.

Отримавши гол у «роздягальню» ,  «Білий Барс» все ж таки зібрався і продовжив диктувати свої умови гри, але закинути шайбу не виходило. Тільки на 12 хвилині другого періоду Ринат Дурдиєв за допомогою своїх товаришів по команді зміг збільшити розрив у рахунку.

Харків’яни потім спромоглися ще раз змусити воротаря «Білого Барсу» діставати шайбу зі своїх воріт. На що білоцерківці відповіли ще двома голами до кінця гри. Остаточний рахунок – 6:2. Впевнена перемога «Білого Барса».

Варто підмітити, що голами  у стартовому матчі відзначились новачки команди Богдан Середницький та Артем Шиманський.

«Білий Барс» – МХК «Динамо» 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)

Судді: М. Урда, А. Перетятько, О. Дзюба

Шайби: 1:0 Качан (Ядловський, Васильєв, 5:21 – більш.). 2:0 Васильєв (Лесніков, Куцевич, 9:07 – більш.). 3:0 Лесніков (Шаманський, Куцевич, 18:05). 3:1 Панков (Праведний, Борисов, 19:58). 4:1 Дурдиєв (Симчук, Ядловський, 31:39). 4:2 Муртіщев (Наливайко, Олійник, 37:50 – більш.). 5:2 Середницький (Васильєв, Шиманський, 39:44). 6:2 Шиманський (Логач, Куцевич, 46:44 – більш.).

«Білий Барс»: Пеленський (Кучер). Ядловський – Васильєв, Логач – Алексюк (А), Таран (А) – Грицюк, Гребеник – Грабовецький. Куцевич (К) – Шаманський – Лесніков, Шиманський – Качан – Середницький, Симчук – Ружніков – Бородай, Дурдиєв – Панченко – Ромахін.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов). Наливайко – Фірсов, Піддубний – Панков, Шашунькин – Савченко, Трапезніков – Швоєв. Абаджян – Муртіщев – Олійник, Геворкян – Праведний – Борисов, Федоров – Соляник – Харін, Шилкін – Черноморченко – Абдуллаєв.