«Білий Барс» здобув три очка у столиці

Білоцерківський «Білий Барс» здобув перемогу у першому виїзному матчі проти київського «Компаньйона».

Гості відкрили рахунок у поєдинку вже на третій хвилині, коли Артем Козієнко точним кидком завершив комбінацію за участю Іллі Генералова та Валерія Мкртчяна. Ще у першому періоді підопічні Костянтина Буценка відзначилися вдруге. Точний кидок на рахунку найкращого снайпера «барсів» Андрія Денискіна.

Як не намагалися господарі змінити хід гри та повторити свій подвиг у матчі проти «Рапіда» (тоді кияни відігралися з рахунку 0:2), всі їх потуги розбивалися об надійну гру оборони «Білого Барсу». Гості ж свої шанси використали, довівши рахунок до крупного.

Лаври головного героя матчу слід розділити між Андрієм Денискіним, який не лише відзначився хет-триком, а й першим серед гравців своєї команди перетнув рубіж у 10 закинутих шайб, та воротарем Сергієм Люльчуком, який зробив другий у сезоні шатаут.

«Компаньйон» – «Білий Барс» – 0:6 (0:2; 0:1; 0:3)

27 листопада 2015 року, 18:15. «Льодова арена» ,150 глядачів

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, О. Серебряков

Компаньйон: Петленко. Артем’єв, Горлушко, Жариков, Козачук, Савицький, Татарин, Узаков. Волков, Крикун, Михайлов, Орлов, Резніченко, Рябенко, Трохимчук, Храмков, Чорний, Швачка, Шиманський.

Білий Барс: С. Люльчук. Д, Гриценко, Ліщінер, Павлічков, Сологуб, Фроленко, Д. Хонін. Генералов, Денискін, Козієнко, Лесніков, О. Люльчук, Мкртчян, Найдьонов, Омельченко, Рубан, Ружніков, Черемнов, Шевченко.

Голи: 0:1. Козієнко (Генералов, Мкртчян, 2:22), 0:2. Денискін (Рубан, Ліщінер, 12:06), 0:3. Мкртчян (Генералов, 27:44), 0:4. Денискін (Рубан, Ружніков, 46:16), 0:5. Шевченко (О. Люльчук, Лесніков, 56:15), 0:6. Денискін (Рубан, Ружніков, 56:45).

Штраф: 18 – 39