«Білий Барс» здобув другу звитягу в сезоні, перемігши «Крижаних Вовків» із мінімальною перевагою

«Білий Барс» удома розібрався з «Крижаними Вовками» в 11-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже в стартовому періоді на 11-й хвилині тріо Мороз – Грабовецький – Даниленко провело комбінацію та закинуло першу шайбу у ворота Андрія Стельмаха. Знову відзначитись у володіннях опонентів «барси» змогли в другому ігровому відрізку – закинув Денис Бородай за допомогою асисту Романа Благого.

У заключному періоді третій гол на рахунок господарів записав Назар Ружніков, після чого «Вовки» таки показали ікла. Менше ніж за хвилину команда Євгенія Каштанова зуміла відіграти дві шайби – спочатку у воротах Кирила Кучера розписався Сергій Сурін, а потім Еету Моксунен мінімізував відставання. На ще одну результативну атаку часу й сил у гостей не вистачило, тож цифри на табло так і залишились – 3:1 на користь «Білого Барсу».

Зазначимо, що ця звитяга стала другою для підопічних Костянтина Буценка в цьому сезоні та допомогла їм піднятись на сьому позицію турнірної таблиці. «Вовки» ж наразі перебувають у статусі аутсайдерів – вони займають восьму сходинку.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 1:0 – Мороз (Грабовецький, Даниленко), 10:12; 2:0 – Бородай (Благий, Резюк), 26:22; 3:0 – Ружніков (Кравець), 57:53; 3:1 – Сурін (Шабанов, Панков, 5х3), 59:12; 3:2 – Моксунен (Сурін, Шабанов, больш.), 59:32.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник (А) – Резюк, Логач – Ядловський (А), Будько – Кравець, Ромахін; Благий (К) – Ружников – Бородай, Грабовецький – Даниленко – Мороз, Тищенко – Качан – Удовиченко, Койда – Трошкін – Петрошенко.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Моксунен, Фолтін – Лучніков, Неверов – Фроленко, Карпов; Черемнов – Сурін – Панков (А), Шабанов (К) – Шапіро – Маландін, Кіча – Андрющенко – Абаджян, Булах – Борисов – Болотін.