«Білий Барс» здобув другу перемогу поспіль, здолавши вдома «Маріуполь»

«Маріуполь» і «Білий Барс» відкрили 31-й тур Української хокейної ліги.

Принципове протистояння сусідів по турнірній таблиці «барси» почали набагато впевненіше свого супротивника – Благий дав лік закинутим шайбам уже на 21-й секунді зустрічі, а через 3 хвилини перевагу білоцерківців подвоїв Бородай.

Після такого «холодного душу» підопічні Сергія Вітера зібрались і стали активніше діяти попереду, але відіграти хоча б одну пропущену шайбу до першої перерви у «чайок» так і не вдалося.

У другій 20-хвилинці «Маріуполь» став жорсткіше грати в обороні і ще активніше в атаці, але команда Вітера так і не змогла реалізувати свої моменти – рахунок на табло за підсумками другого періоду залишився незмінним – 2:0 на користь «Білого Барса».

Повернутися в гру «Маріуполь» зміг тільки за півтори хвилини до кінця третього періоду – Фроленко вистрілив од синьої лінії, а шайбу після потужного кидка у ворота Кучера відправив Карпенко. Однак на більше у маріупольської команди не вистачило часу, і матч завершився мінімальною перемогою господарів – 2:1.

«Білий Барс» – «Маріуполь» 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Благий (Гребеник, Грицюк), 00:21; 2:0 Бородай (Грабовецький), 3:28; 2:1 Карпенко (Корчоха, Фроленко), 58:48;

«Білий Барс»: Кучер (Безхлібний); Грицюк – Гребеник (А), Логач – Кравець, Сушков – Ядловський (А), Собко – Будько; Благий (К) – Даниленко – Бабинець, Удовиченко – Ружніков – Бородай, Брага – Качан – Пойманов, Грабовецький – Лєсников.

«Маріуполь»Дмитрієв (Дуве); Скурихін – Пахмурін, Костарєв – Васильєв, Петрухно (А) – Гуров, Філімонов; Чердак (К) – Корчоха – Карпенко, Бондаренко – Лихачов – Градусів, Луговий – Мазур – Мостовий, Тимченко – Коваленко – Фроленко.