«Білий Барс» здобув дебютну перемогу в нинішньому розіграші чемпіонату України

«Білий Барс» обіграв «Маріуполь» у четвертому турі національної першості з хокею з шайбою.

Уже на третій хвилині протистояння Євгеній Кобяков переграв воротаря білоцерківців Кирила Кучера й відкрив рахунок зустрічі. «Барси» мали можливість відігратись, але двічі не реалізували більшість. Під завісу першого періоду «чайки» залишились попереду, ще й у Микити Коваленка була непогана можливість подвоїти перевагу своєї команди, однак Кучер не дозволив.

У другому ж періоді опоненти йшли на рівних до самого завершення ігрового відрізку. Вирішальними ж виявились останні три хвилини. Спочатку Павло Таран повернув статус-кво в матч, а потім Артем Грабовецький з передачі Дмитра Даниленка провів переможний для «Білого Барсу» гол, адже третій період, незважаючи на натиск з боку «Маріуполя», пройшов без реалізованих моментів.

Як результат – 2:1 на користь підопічних Костянтина Буценка, і їхня перша перемога в чемпіонаті України в цьому сезоні.

«Білий Барс» – «Маріуполь» – 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Шайби: 0:1 – Кобяков (Костарєв), 02:36, 1:1 – Таран (Мороз), 37:32, 2:1 – Грабовецький (Даниленко – Бородай), 38:11.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Грицюк – Кравець, Таран (К) – Будько, Кисельов – Логач – Благий (А) – Даниленко – Бородай, Удовиченко – Ружніков – Петрошенко, Грабовецький – Мороз – Ядловський, Трошкін – Резюк – Собко.

«Маріуполь»: Дуве (Качула); Петрухно (А) – Сірченко, Мельников – Гуров, Цикало – Костарєв, Філімонов – Чердак – Мазур – Агєєв (А), Луговий – Коваленко – Мостовий, Кобяков – Ромащенко – Бондаренко, Дурдиев – Дворник – Ухін.