«Білий Барс» у запеклому протистоянні здобуває перемогу над «Крижаними Вовками»

У стартовій двадцятихвилинці рахунок відкрили господарі майданчику – на третій хвилині Сергій Мікульчик став автором першої закинутої шайби матчу. Збільшив відрив на користь киян і змінив рахунок на табло Кирило Фроленко – 2:0. Все ж таки до кінця першого періоду білоцерківцям вдалося зрівняти рахунок. Скоротив відрив і закинув першу шайбу в ворота “вовків” Артем Шиманський, а Назар Ружніков зрівняв рахунок – 2:2.

У другому періоді вивів «вовків» вперед і змінив рахунок на табло Микита Шабанов, але буквально через 15 секунд білоцерківці наздогнали суперника. За 2 секунди до завершення другої двадцятихвилинки «барси» встигли забити ще один гол – автором шайби став Максим Ядловський.

Вже в перші п’ять хвилин третього періоду «вовкам» вдалося відігратися – Дмитро Колядинський закинув шайбу в ворота гостей. Але потім Сергій Логач результативно атакував суперника – 4:5. І на тій же хвилині Владислав Куцевич ще раз відправив шайбу у ближній кут воріт Максима Дуве. До кінця третьої двадцятихвилинки «вовкам» так і не вдалося скоротити відставання, матч завершився з результатом 4:6.

«Крижані Вовки» – «Білий Барс» – 4: 6 (2: 2, 1: 2, 1:2)

Шайби: 1:0 Мікульчик (Шабанов, Дворник, 02:32). 2: 0 Рудгорд (04:13). 1: 2 Шиманський (Логач, Ядловський, 11:53). 2:2 Ружніков (Благий, Бабинець, 19:17). 3:2 Шабанов (Мікульчик, 34:02). 3:3 Бабинець (Ружніков, 34:26). 3:4 Ядловський (39:58). 4:4 Колядинський (Воробйов, 44:20 – більш.). 4:5 Логач (Лесніков, Бабинець, 47:54). 4:6 Куцевич (Бородай, Ядловський, 48:33).

«Крижані Вовки»: Романов (Дуве). Федосов – Курпіч, Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А). Мікульчик – Чуйков – Шабанов, Удовиченко – Воробйов – Колядинський, Рудгорд – Дворник (К) – Овчинников, Маландін – Андрющенко – Савицький.

«Білий Барс»: Пеленський (Кучер – з 27:49). Алексюк (А) – Гребеник, Ядловський – Васильєв, Логач – Грицюк. Благий – Ружніков – Бабинець, Лесніков – Куцевич (К) – Бородай, Шиманський – Качан – Середницький, Симчук – Зозовський – Ромахін, Грабовецький – Панченко.

Джерело: uhl.ua