«Білий Барс» стає другим фіналістом чемпіонату

Білоцерківському «Білому Барсу» вистачило двох матчів для того, щоб виграти півфінальну серію проти «Сокола».

На своєму майданчику підопічні Олександра Кулікова виглядали значно сильнішими за суперника. Долю гри було вирішено у другому періоді, коли господарі довели перевагу у рахунку до чотирьох шайб. Що ж до «Сокола», то підопічні Сергія Лубніна зуміли закинути шайбу престижу на початку заключного періоду, проте останнє слово у матчі було за «барсами».

Завдяки цій перемозі команда «Білий Барс» вперше з 2009 року вийшла до фіналу національного чемпіонату, де зустрінеться з «Компаньйон-Нафтогазом». Перші матчі фінальної серії відбудуться 3 та 4 березня на майданчику «нафтогазівців».

«Білий Барс» – «Сокіл» – 6:1 (1:0; 3:0; 2:1)

27 лютого 2014 року, 19:00. ЛС «Білий Барс». 600 глядачів

Судді: Д. Кравченко, О. Серебряков, А. Корепанов.

Білий Барс: Напненко. Толкунов – Караульщук, Апеліс – Кугут, Балакун – Вол. Алексюк, Голубєвс – Шарапов. Безщасний – Бондарєв – Пастух, Демянюк – Буценко – Яковенко, Міхейонок – Страупе – Бабинець, Савченко – Куцевич – Хворостініньш.

Сокіл: Балабан. Скороход, Тимченко, Лясковский, Лубнін, Лупандін. Шаманський, Секірко, Задоєнко, Войцехівський, І. Дворник, Юшков, Дм. Ісаєнко, Безуглий, Лиманський, Мельников, Костюк.

Голи: 1:0. Бабинець (Страупе, Міхейонок, 5:57), 2:0. Демянюк (Буценко, Вол. Алексюк, 24:21), 3:0. Буценко (Яковенко, Вол. Алексюк, 37:17), 4:0. Бондарєв (Безщасний, Кугут, 39:23), 4:1. Шаманський (Мельников, Лупандін, 43:30), 5:1. Демянюк (Буценко, Яковенко, 43;42), 6:1. Страупе (Бабинец, Міхейонок, 51:56).

Штраф: 8 – 8