«Білий Барс» розпочинає рік перемогою над «Рапідом»

2016-й хокейний рік відкрився у Білій Церкві, де місцевий «Білий Барс» приймав сусіда по турнірній таблиці – столичний «Рапід».

Гості протягом двох періодів стримували атаки підопічних Костянтина Буценка, проте на заключний ігровий період команди Олега Ісламова не вистачило. У підсумку «барси» впевнено перемогли, а їх нападаючий Антон Рубан став автором хет-трику.

«Білий Барс» – «Рапід» – 6:0 (1:0; 1:0; 4:0)

8 січня 2016 року, 19:00. Арена «Білий Барс», 250 глядачів

Судді: О. Говорун, І. Хохлов, А. Перетятько

Білий Барс: Краснопольський. Ганопольський, Д. Гриценко, Ліщінер, Сологуб, Стоцький, Сухонос, Д. Хонін. Генералов, Денискін, Козієнко, Лесніков, Мкртчян, Найдьонов, Омельченко, Рубан, Ружніков, Шевченко.

Рапід: О. Хонін. Вал. Андрєєв, Журавель, Курпіч, Порупа, Ровінець, І. Романенко, Савчук. Вл. Андрєєв, Бобков, Вербенко, Геращенко, Єловіков, Єфімов, Ісламов, Черніченко, Чобанян, Шапіро.

Голи: 1:0. Лесніков (Д. Хонін, Сухонос, 19:03 – більш.), 2:0. Рубан (Генералов, 25:20), 3:0. Мкртчян (Генералов, 42:33), 4:0. Рубан (Д. Гриценко, 46:40), 5:0. О. Люльчук (Д. Хонін, 46:49), 6:0. Рубан (55:48).

Штраф: 10 – 16