“Білий Барс” обіграв МХК “Динамо” у Харкові

5 жовтня у Харкові на арені «Салтовський лід» відбувся матч 7 туру чемпіонату України серед чоловіків. МХК «Динамо» приймав команду з Білої Церкви.

Вже після першого періоду «Білий Барс» програвав з рахунком 2:0. Результативними кидками відзначилися Євгеній Абаджян і Микита Олейник. Здавалось, що попереду на харків’ян чекає заповітна перемога, але гості у другому і у третьому періоді заграли більш швидко та активно. Як результат – 8 закинутих шайб.

МХК «Динамо» – ХК «Білий Барс» – 3:7 (2:0, 0:3, 1:4)

Шайби: 1:0 Целогородцев (Абаджян, Наливайко – менш.), 11:21, 2:0 Олейник (Геворкян), 12:40, 2:1 Бородай (Таран), 38:56, 2:2 Середницький, 34:19, 2:3 Шиманський (Логач, Алексюк), 38:27, 2:4 Логач (Шиманський), 41:12, 2:5 Куцевич (Качан, Бабинець), 45:06, 2:5 Ружніков (Панченко), 46:17, 3:6 Фірсов, 55:03, 3:7 Куцевич, 58:28.

МХК «Динамо»: Вязовов (Шевчук); Наливайко (А) – Фірсов, Панков – Піддубний, Савченко – Швоєв, Шашунькін – Трапезніков; Геворкян (А) – Праведний – Олейник (К), Абаджян – Борисов – Целогородцев, Шилкін – Соляник – Абдулаєв, Федоров – Черноморченко.

ХК «Білий Барс»: Пеленський (Кучер); Васильєв – Ядловський, Логач – Алексюк (А), Гребеник – Таран (А), Грицюк – Панченко; Куцевич (К) – Шаманський – Бабинець, Шиманський – Качан – Середницький, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Лєсніков – Зозовський – Симчук.

Джерело: uhl.ua.