«Білий Барс» обіграв «Маріуполь» і перервав 9-матчеву серію поразок

«Білий Барс» переміг на виїзді «Маріуполь» у 22-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У першому періоді «чайки» мали дві більшості, однак так і не скористались шансом для реалізації моментів біля воріт опонента. «Білий Барс» же свій використав. На 16-й хвилині підопічні Костянтина Буценка відкрили рахунок зустрічі – відзначився Денис Бородай із передачі Артема Грабовецького.

Зрівняти рахунок «Маріуполь» зміг лише в третьому періоді. Під завісу основного часу колектив Сергія Вітера закинув у більшості завдяки зусиллям Дмитра Ліхачова. Так, протистояння перейшло в овертайм.

У додатковий час жоден із супротивників не зміг влучити у ворота одне одного, тож команди з’ясовували стосунки в серії булітів. Цього разу удача усміхнулась «барсам» – Дмитро Даниленко закинув переможну шайбу та приніс білоцерківцям першу за 9 ігор перемогу.

«Маріуполь»  «Білий Барс» 1:2 ПБ (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Бородай (Грабовецький, більш.) 15:27; 1:1 Ліхачов (Скурихін, Чердак, більш.), 58:32; 1:2 Даниленко – переможний буліт.