«Білий Барс» не зумів зупинити «Донбас»

«Донбас» здобув упевнену перемогу над «Білим Барсом» у домашньому матчі 21-го туру чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже в першому періоді донеччани оформили три голи, але «прошити» ворота білоцерківців колективу Ігоря Чибирєва вдалось лише після екватора стартового ігрового відрізку. Першим відзначився Олексій Кожевніков – він розмочив рахунок на 12-й хвилині. Потім другий гол «Донбасу» провів Віталій Лялька, а Олександр Костіков закріпив перевагу донецької команди – 3:0.

Другий період розвивався за аналогічним сценарієм – «Донбас» знову записав до свого активу три закинуті шайби. На 23-й хвилині Лялька оформив дубль, а потім Віктор Захаров після двомісячної перерви у першому ж своєму матчі відзначився взяттям воріт. Ще одну шайбу закинув Андрій Бірюков.

У заключному ігровому відрізку «барси» так і не змогли реабілітуватись, коли донеччани продовжували пресингувати суперників, що вилилось у ще два реалізовані моменти. Ворота «Білого Барсу» прошили Микита Мільохін і Віктор Туркін і довели рахунок до розгромного – 8:0.

Так, «Донбас» не програє вже в дев’яти матчах поспіль і продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю національної першості.

«Донбас» – «Білий Барс» 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Кожевніков (Лялька – Буценко), 11:14; 2:0 – Лялька (Кобелєв), 14:59; 3:0 – Костіков (Мільохін – Кобелєв), 18:09; 4:0 – Лялька, 22:29; 5:0 – Захаров (Туркін), 27:25; 6:0 – Бірюков (Пангелов-Юлдашев – Шишлянніков), 35:45; 7:0 – Мільохін (Лялька – Пангелов-Юлдашев), 45:22; 8:0 – Туркін (Колесніковс), 52:28

«Донбас»Дьяченко (Трифонов); Пангелов-Юлдашев – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Тунхузін – Колесніковс, Трандафілов – Садовіков; Монс – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.

«Білий Барс»Полгороднік (Кучер); Грицюк – Кравець, Ядловський (А) – Логач, Будько – Гребеник (А), Собко; Благий (К) – Качан – Бородай, Грабовецький – Даниленко – Петрошенко, Удовиченко – Ружніков – Тищенко, Резюк.