«Білий Барс» не знайшов, чим відповісти на три закинуті шайби «Сокола»

«Сокіл» на виїзді обіграв «Білий Барс» у восьмому турі чемпіонату України.

Уже в першому періоді команда Костянтина Сімчука зуміла відзначитись у воротах опонентів. На 14–й хвилині рахунок відкрив Ілля Олендаренко. Другу шайбу «соколи» закинули вже під завісу першого ігрового відрізку – Антон Рубан пробив захист Кирила Кучера.

У  другій 20–хвилинці «барси» так і не змогли підступитись до воріт суперників, а от «Сокіл» оформив ще один гол. На 45–й хвилині протистояння Богдан Середницький.

Третій період пройшов без реалізованих моментів, тож остаточний рахунок зустрічі залишився 3:0 на користь підопічних Сімчука. Так, «Сокіл» закріпився на третій сходинці турнірної таблиці, відстаючи від найближчого опонента «Кременчука» на 2 очки.

«Білий Барс» – «Сокіл» 0: 3 (0: 2; 0: 1; 0: 0)

Шайби: 0: 1 Олендаренко (Панченко), 13:41. 0: 2 Рубан (Німенко, Міхнов), 19:44. 0: 3 середняцької (Сисак, Панченко), 34:41.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Грицюк – Гребеник (К), Логачов – Ядловський (А), Будько – Кравець, Кисельов –; Благой (А) – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Петрошенко – Бородай, Койда – Резюк, Фурсенко – Собко – Трошкін.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков –; Рубан – Німенко (А) – Міхнов (А), Морозов (К) – Сімчук – Павленко, Середницький – Панченко – Ступак, Гончаренко – Пойманов – Сиротенко.