«Білий Барс» на останніх хвилинах вирвав перемогу над «Дніпром»

25 лютого в Херсоні було зіграно заключний матч 37-го туру УХЛ, у якому «Дніпро» зустрівся з «Білим Барсом».

Першу половину стартової 20-хвилинки краще почали «щуки», які і відкрили рахунок у матчі – Янішевський із передачі Шабанова відправив шайбу в ворота. Після пропущеної шайби команда Буценка змогла вирівняти гру, а через час і зрівняти рахунок – на табло 1:1 запалив Бабинець. Цікаво, що перед закинутою шайбою Сергіябілоцерківці не змогли реалізувати більшість. Однак раділи гості недовго – через хвилину підопічні Тимченка повели в рахунку. Точним кидком відзначився Галєєв.

У другому періоді підопічні Буценка віднайшли свій ігровий ритм і незабаром відновили паритет – Даниленко відмінним кидком відправив шайбу у володіння «щук».

Заключний ігровий відрізок команди провели в рівній боротьбі. На шайбу Даниленка у херсонців відповів Гасніков. Останнє слово в матчі сказали підопічні Буценка – Благий за дві хвилини поставив крапку в матчі – 4:3.

«Дніпро» – «Білий Барс» 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Янішевський (Шабанов), 7:32; 1:1 Бабинець (Благий, Даниленко), 14:49; 2:1 Галєєв (Янішевський, Шабанов), 15:58; 2:2 Даниленко (Бабинець), 24:08; 2:3 Даниленко (Благий, Бабинець), 49:27; 3:3 Гасніков (Панасенко, Каракулько), 57:23; 3:4 Благий (Бабинець, Даниленко), 58:21.

«Дніпро»Петров (Гурко); Ратушний – Гуляєв, Декало – Сірченко, Афанасьєв (К) – Матусевич, Волошин – Галєєв; Швецов – Крисанов – Целогородцев, Панасенко – Гасніков (А) – Каракулько, Ніконов – Чернишенко – Болотін, Янішевський (А) – Шабанов – Дурдиєв.

«Білий Барс»: Кучер (Безхлібний); Гребеник (А) – Грицюк, Ядловський (А) – Сушков, Портной – Логач, Собко – Будько; Благий (К) – Даниленко – Бабинець, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Брага – Качан – Пойманов, Койда – Лєсников.