«Білий Барс» іде на міжнародну паузу, перемагаючи вдома МХК «Динамо»

Перший період прогнозовано проходив за переваги господарів майданчику. Ця перевага вилилася у рахунок на табло 4:0. Двічі відзначився Юрій Качан, та по одному разу Денис Бородай та Назар Ружніков.

У другому періоді картина гри не змінилася – «барси» володіли ігровою перевагою і створювали багато гострих моментів. Ця перевага знову перетворилася в чотири закинуті шайби (Ружніков, Бабінець, Гребеник, Таран). При цьому «барси» зуміли реалізувати одну більшість.

У середині третьої двадцятихвилинки Максим Ядловський закинув дев’яту шайбу у ворота харків’ян, реалізувавши більшість своєї команди 5х3. Після чого Артем Шиманський реалізував ще одну більшість, а молоді Артем Грабовецький та Вадим Петрашенко закинули ще по одній шайбі, встановивши остаточний рахунок – 12:0.

«Білий Барс» – МХК «Динамо» 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

Шайби: 1:0 Бородай (Шиманський, Сімчук, 01:45). 2:0 Качан (Ядловський, Куцевич, 08:49). 3:0 Ружніков (Бабінець, Благий, 10:51). 4:0 Качан (Лесніков, Ядловський, 13:36). 5:0 Ружніков (Благий, Бабінець, 24:22). 6:0 Бабінець (Таран, 28:37). 7:0 Гребеник (Бородай, Сімчук, 38:29 – більш.). 8:0 Таран (Ромахін, 38:52). 9:0 Ядловський (Таран, Лесніков, 45:42 – більш. 5х3). 10:0 Шиманський (Бородай, Ядловський, 53:00 – більш.). 11:0 Петрошенко (Ружніков, Таран, 54:38). 12:0 Грабовецький (Зозовський, Ромахін, 56:14).

ХК «Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Алексюк (А) – Гребеник, Ядловський – Таран (А), Собко – Бойко, Петрошенко – Фурсенко. Благий – Ружніков – Бабінець, Куцевич (К) – Качан – Лесніков, Шиманський – Сімчук – Ромахін, Грабовецький – Зозовський – Бородай.

МХК «Динамо»: Вязовов (Шевчук). Наливайко (А) – Фірсов (К), Панков – Піддубний, Савченко – Швоєв, Трапезніков; Абдулаєв – Борисов – Геворкян (А), Федоров – Праведний – Соляник, Шилкін – Черноморченко – Харін.

Джерело: hc-bbars.com.ua