«Білий Барс» дав бій семиразовому чемпіону України «Донбасу»

«Донбас» здобув непросту виїзну звитягу над «Білим Барсом» у 13-турі національної першості з хокею з шайбою.

Перший період пройшов у напруженій боротьбі, але жодній з команд доволі тривалий час не вдавалось уразити ворота опонента. Рахунок відкрили лише на 17-й хвилині, коли Євген Монс із передачі Віктора Туркіна пробив оборону Кирила Кучера.

Відновити рівновагу в матчі «барси» зуміли вже на старті наступної 20-хвилинки. Роман Благой оформив результативну атаку за 21 секунду після повернення на лід. Далі ж Артем Грабовецький спромігся вперше за гру вивести господарів у лідери – на 25-й хвилині зустрічі нападник білоцерківської команди прошив ворота Богдана Дьяченка. Однак надовго втримати перевагу підопічні Костянтина Буценка не змогли – гол до свого активу записав Олексій Кожевніков. Так, команди пішли на останню перерву за рівного рахунку на табло – 2:2.

У третьому ігровому відрізку попри супротив «Білого Барса» останнє слово все ж таки було за «Донбасом». Команда Ігоря Чибирєва закинула ще одну шайбу завдяки результативним діям трійки Журавльов – Монс – Пересунько й встановила фінальний рахунок гри – 3:2.

Після цієї перемоги донеччани продовжують очолювати турнірну таблицю, маючи в активі 23 очки, коли «барси» посідають сьоме місце з 5-ма балами.

«Білий Барс» – «Донбас» 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Монс (Туркін, Пангелов-Юлдашев), 16:46; 1:1 Благой (Бородай, Резюк), 20:21; 2:1 Грабовецький (Логач, Даниленко, більш.), 24:03; 2:2 Кожевніков (Шишлянніков), 30:15; 2:3 Журавльов (Монс, Пересунько), 47:00;

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник (А) – Резюк, Логач – Ядловський (А), Будько – Грицюк, Кисельов; Благой (К) – Ружніков – Бородай, Грабовецький – Даниленко – Мороз, Тищенко – Качан – Удовиченко, Койда – Трошкін – Ромахін.

«Донбас»: Дьяченко (Трифонов); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Ігнатенко – Кобелєв, Тунхузін – Колесніковс, – Кожевніков; Мільохін – Туркін – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Садовіков.