“Білий Барс” без проблем здобуває перемогу у Києві

Перший період команди провели абсолютно на рівних – жоден з клубів не дозволяв суперникам довго володіти перевагою на майданчику, попутно атакуючи і створюючи гострі моменти.

Пробити оборону киян «Білий Барс» зміг тільки в другій половині періоду, коли трійка Благий – Ружніков – Бабінець вдало розіграла шайбу і Назар Ружніков відправив шайбу в ворота Максима Дуве.

У другій двадцятихвилинці «барси» не на жарт активізувалися і працювали тільки на збільшення рахунку. Таким чином до кінця другого періоду білоцерківці ще двічі відзначилися у воротах «вовків» (шайби ра рахунку Романа Благого і Дмитра Зозовського), а на табло горіли невтішні 0:3.

Заключний відрізок зустрічі команди провели на рівних, проте гольова удача була тільки на стороні «Білого Барса» – ще однією шайбою відзначився Сергій Бабинець, який реалізував більшість для своєї команди та встановив остаточний рахунок у матчі.

«Крижані Вовки» – «Білий Барс» 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Шайби: 0:1 Ружніков (Благий, Алексюк, 14:44). 0:2 Благий (Бабінець, Алексюк, 23:24 – менш.). 0:3 Ядловський (Куцевич, 32:55). 0:4 Бабинець (Алексюк, Логач, 0:24 – більш.).

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Хапков). Федосов – Сисак, Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Курпіч. Удовиченко – Чуйков – Шабанов, Мкртчян – Воробйов – Гіндуллін, Колядинський – Дворник (К) – Овчинников, Черемнов – Андрющенко.

ХК «Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Алексюк (А) – Логач, Ядловський – Васильєв, Таран (А) – Грицюк, Гребеник. Благий – Ружніков – Бабінець, Панченко – Куцевич (К) – Лесніков, Шиманський – Зозовський – Бородай, Грабовецький – Качан – Середницький.

Джерело: hc-bbars.com.ua