Бійці. Юніорська збірна України перемогла Угорщину, відігравшись з рахунку 2:5

Юніорська збірна України провела дуже яскравий товариський поєдинок у Будапешті. Наші хокеїсти невдало розпочали зустріч з однолітками з Угорщини, але проявили характер і здобули красиву перемогу в овертаймі.

Угорщина U20 – Україна U20 – 5:6 ОТ (4:1, 0:1, 1:3, 0:1)

Шайби: 1:0 – Амбруш (Шлекманн), 00:47. 2:0 – Фекете (Амбруш), 05:02. 2:1 – Гончаренко (менш.), 07:50. 3:1 – Керестеш (Балаж), 12:23. 4:1 – Амбруш (Керестеш), 18:16. 4:2 – Пономаренко (Гребеник), 20:39. 5:2 – Ґалайда (Міхалік), 50:50. 5:3 – Чолач (Гончаренко), 51:27. 5:4 – Коржилецький (Чолач, – більш.), 52:27. 5:5 – Панасенко, 56:21. 5:6 – Коржилецький (Чолач, Сімчук, – більш.), 60:13

Угорщина: Орош; Балаж – Чоллак, Добмайєр – Фаркаш, Ґруфф – Якабфі, Гадобаш – Горват; Немет – Шлекманн – Т. Тот, Амбруш – Фекете – Керестеш, Ґалайда – Міхалік – Матьясовскі, Адам – Чістер – Карой. Тренер – Андраш Горват

Україна: Майко (Кубрицький, 20:01); Чолач – Палійчук, Гребеник – Пономаренко, Дахновський – Євтухов, Філімонов – Сушков; Гончаренко – Сімчук – Коржилецький, Бородай – Шаповалов – Трахт, Кобильник – Панасенко – Царковський, Грабовецький – Ткач – Варава, Стецюра. Тренер – Олександр Бобкін

Кидки: 33 (9+16+8+0) – 36 (12+8+15+1)

Штраф: 10 (4+0+6+0) – 8 (4+2+2+0)

9 грудня. Будапешт. «Тюскечарнок»

Підопічні Олександра Бобкіна погано увійшли в гру і якби не шайба Дениса Гончаренка в меншості, перший період можна було б назвати зовсім катастрофічним.

Та у перерві тренерський штаб нашої команди вніс корективи, зміг заспокоїти підопічних і на льоду була вже зовсім інша команда. Українські хокеїсти вже не робили великої кількості простих помилок, не дарували шайбу суперникам на власній половині, дуже надійно у воротах грав Дмитро Кубрицький. Впевненості команді, звісно, додала швидка друга шайба, яку закинув оборонець Артем Пономаренко.

Стабілізувавши гру в другому періоді, в третьому наша команда, до того пропустивши за дев’ять хвилин до завершення основного часу вп’яте, спромоглася на камбек. Визначальну роль в атаці відіграли представники першої ланки на чолі з лідером команди Артуром Чолачем, котрий закинув сам і допоміг це зробити Данилові Коржилецькому. А зрівняв рахунок, обігравши голкіпера суперників після індивідуального проходу, Богдан Панасенко.

Отримавши наприкінці основного часу змогу зіграти в більшості, українці могли виграти ще до сирени, але врешті реалізували чисельну перевагу на 13-й секунді овертайму, коли голкіпера суперників на добиванні переграв Коржилецький.

6:5 – українські хокеїсти заслужили, щоб на їх честь пролунав наш славень. Перегравши представника дивізіону 1А, підопічні Бобкіна готуються до другого товариського матчу на льоду «Тюскечарнока». Завтра, 10 листопада, починаючи з 13:00 за київським часом наша команда гратиме з ровесниками з Італії, які виступають у дивізіоні 2В.

Нагадаємо, що ці матчі українська збірна проводить у рамках підготовки до чемпіонату світу в ешелоні 1В, який стартує в естонській столиці Таллінні 12 грудня.