Бій господарям. Україна в запеклій боротьбі поступилася Угорщині на Euro Challenge

Збірна України в дуже достойній боротьбі поступилася в другому матчі Меморіалу Тамаша Шаркозі господарям турніру угорцям.

Як і в попередньому матчі, наша команда пропустила швидку шайбу. Суперники майже миттєво розіграли більшість. Але так само швидко свою першу чисельну перевагу після невдовзі реалізувала й наша команда. То Андрій Міхнов, вийшовши на ворота справа, елегантно перехитрив воротаря суперників кидком у ближній верхній кут.

У другому періоді українцям було важко створювати опонентам конкуренцію з огляду на те, що наші хокеїсти заробили відразу 14 хвилин штрафу. У цій ситуації треба особливо відзначити воротаря Олега Петрова, який провів прекрасний матч і заслужено був визнаний у складі збірної України найкращим. Не врятував у другому періоді Олег лише раз. То коли Вілмос Ґалло й забив у форматі 5х3 забив, як виявилося, переможну шайбу.

Весь заключний період українці домінували, одного разу теж мали подвійну більшість, але скористатися перевагою не змогли.

Угорщина – Україна – 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Шайби: 1:0 – Ґалло (Ґарат, Шебок, – більш.), 00:53. 1:1 – Міхнов (Смирнов, Мажуга, –  більш.), 06:20. 2:1 – Ґалло (Шебок, Вінце, – подв. більш.), 24:03

Угорщина: Райна; Пошґай – Горват, Шираньї – Ґарат, Д. Кісс – Р. Кісс, Д. Тот – Р. Тот; Д. Надь – Шофрон – Ердей, Ґалло – Шебок – Кулмала, Чаньї – Маґоші – Вінце, К. Надь – Шіта – Міхай. Тренер – Шейн Сімпсон

Україна: Петров; Рибалко – Матусевич, Мажуга – Алексєєв, Ратушний – Толстушко, Сисак; Павленко – Німенко – Лялька, Міхнов – Кузьменко – Рубан, Ворона – Гриценко – Савченко, Костиков – Мазур – Благий,  Смирнов

Кидки: 31 (11+7+13) – 29 (7+13+9)

Штраф: 20 (6+8+6) – (4+14+4)

13 листопада. Будапешт (Угорщина). Спорткомплекс “Тюскечарнок”