«Берсерки» та «Кременчук» дозаявили новачків

В Українській хокейній лізі продовжується період дозаявок. Незадовго до очної зустрічі у матчі чемпіонату країни підсилення складу зробили «Кременчук» та «Харківські Берсерки».

Підопічні Олександра Савицького запросили до своїх лав російського нападника Максима Юшкова з досвідом виступів у КХЛ (73 матчі, 6 голів, 11 очок) та ВХЛ (10 сезонів). 36-річний легіонер є вихованцем череповецької школи хокею та розпочав виступати в молодіжних складах «Сєвєрсталі» у далеких вже 2001-2004 роках. Згодом Юшков виступав за «Мотор» (Барнаул), «Зауралля» (Курган), «Амур» (Хабаровськ), «Липецьк», «Єрмак» (Ангарськ), «Рубін» (Тюмень), «Торпедо» (Усть-Каменогоськ), «Сахалін» (Азіатська ліга), «Алмати» (Казахстан) та «Іжсталь» (Іжевськ). Саме в «Іжсталі» (ВХЛ) Юшков провів початок нинішнього сезону та у 31 матчі записав до активу 11 (3+8) очок.


Не втратили можливості посилити склад і «Берсерки». Після розгромної поразки у Києві від «Сокола» (0:11) керівництво харківської команди оперативно спрацювало на трансферному ринку та запросило до команди 26-річного білоруського воротаря Костянтина Козловського.

Уродженець Могильова Козловський усю кар’єру відіграв за білоруські команди, а на початку хокейного шляху у 2013-му та 2015 роках брав участь на чемпіонатах світу за юніорську (U-18) та молодіжну (U-20) збірну Білорусі. На клубному рівні Костянтин розпочинав кар’єру у 2012 році за «Раубичі», після чого були три сезони за першу та другу команди «Шахтаря» (Солігорськ), досвід виступів у МХЛ РФ у складі бобруйского «Динамо-Шинника» (сезон-2014/15), продовження кар’єри в «Динамо-Молодечно» (сезон-2017/18), а далі період міграції (з 2018 по 2021 рік) з клубу «Барановичі» до «Ліди», «Бреста», «Могильова», «Локомотива» (Орша) і назад у «Ліду». Саме у складі останніх Козловський провів 21 матч цього сезону, пропускаючи в середньому 2.87 шайби та заробивши показник 91% відбитих кидків у найвищому дивізіоні Білорусі.


Вас може зацікавити