«АТЕК» бере впевнений реванш у «Дженералз»

На повторний поєдинок київський «АТЕК» налаштувався дуже серйозно. Після вчорашньої поразки команда Сергія Супруна зіграла значно продуктивніше й у підсумку перемогла.

«АТЕК» – «Дженералз» – 5:1 (0:0; 3:1; 2:0)

13 лютого 2015 року, 12:30. СК «АТЕК», 200 глядачів.

Судді: М. Урда, В. Мельничук, О. Серебряков

АТЕК: Люльчук. Толкунов – Благой, Дворецький – Романенко, Фроленко – Кривомаз. Бєга – Яковенко – Люлюк, Курський – Супрун – Кіча, Янішевський – Д. Хонін – Грицай, Журавель, Севастьянов.

Дженералз: Безхлібний (00:00 – 51:58), Степанков (51:58 – 59:51). Оксененко – Караульщук, Хміль – Порупа, Маслов – Мацібора. І. Дворник – Мельников – А. Дворник, Мадера – Секірко – Єловиков, Долинін – Коржилецький – Черніченко.

Голи: 1:0. Кіча (Курський, 21:36), 2:0. Фроленко (Янішевський, Кривомаз, 21:52), 3:0. Курський (Супрун, Толкунов, 30:24), 3:1. Караульщук (Секірко, Мадера, 32:39 – більш.), 4:1. Кіча (Супрун, Курський, 47:47), 5:1. Бєга (Д. Хонін, Дворецький, 51:42).

Штраф: 22 – 18

Перший період звітного поєдинку пройшов без закинутих шайб. Зате у другому ігровому відрізку команди розщедрились на чотири точні кидки.

Серйозним ударом по «Дженералз» став початок другого періоду, коли впродовж 16 секунд шайба двічі побувала у воротах Андрія Безхлібного. До речі сам Андрій, який став одним із героїв вчорашнього поєдинку, цей матч навряд чи зможе занести собі до активу.

Протягом решти ігрового часу господарі тримали суперника на комфортній для себе відстані, а в середині третього періоду остаточно зняли всі питання щодо переможця гри.