Андрій Савченко очолив юніорську збірну команду України (2)

10 жовтня 2013 року Виконавчий комітет Федерації хокею України призначив нового старшого тренера юніорської збірної команди України. Ним став 41-річний спеціаліст Андрій Миколайович Савченко.

«У нас не було претензій до попереднього тренерського штабу, команда виконала поставлене перед нею завдання. Проте на даному етапі, на нашу думку, найкращою кандидатурою на заміщення вакантної посади є Андрій Савченко. Андрій Миколайович, який вважається одним з найкращих дитячих тренерів України, останні роки працював з хокеїстами нинішнього титульного віку юніорської збірної», – повідомив президент Федерації Анатолій Брезвін.

У підсумку кандидатура Андрія Савченка була підтримана одноголосно.

«Для мене велика честь працювати з юніорською збірною. Для мене ця команда не нова. Я неодноразово возив юнаків 1996-1997 р.н. на престижні міжнародні змагання, в тому числі турнір Pee Wee у Квебеку, представницький турнір в австрійському Целль-ам-Зе тощо. Я знаю можливості своїх майбутніх підопічних і силу наших суперників, тому переконаний, що в української команди хороші перспективи», – заявив новопризначений старший тренер.

Юніорська збірна команда України виступає у дивізіоні ІВ. Суперниками команди на чемпіонаті світу, який відбудеться у квітні 2014 року в Угорщині, будуть однолітки з Угорщини, Словенії, Японії, Австрії та Польщі.

 

Біографічна довідка

Савченко Андрій Миколайович

Народився 10 липня 1972 року

У якості гравця (виступав на позиції захисника) захищав кольори київських «ШВСМ», «Сокола», «Беркута» і «Компаньйона», а також виступав за закордонні клуби «Крилья Совєтов» (Росія), «ЦСКА» (Росія), «Енергія Кемерово» (Росія), «Казцинк-Торпедо» (Казахстан) та «Неман» (Білорусь).

Срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів 1990 року у складі збірної команди СРСР. Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України. Учасник чемпіонатів світу у складі збірної команди України 1996 та 1997 років.

Працює тренером в ДЮСШ «Сокіл-Київ».


Вас може зацікавити