Анатолій Брезвін: «УХЛ висловила бажання взяти організацію чемпіонату України в свої руки»

Сьогодні під час засідання виконкому Федерації хокею України було обговорено питання організації національного чемпіонату у сезоні 2016-2017 років.

«Нещодавно було створено ТОВ «Українська хокейна ліга», яку заснували вісім вітчизняних хокейних клубів. В УХЛ є бажання взяти організацію чемпіонату України з хокею в свої руки. Відповідний лист було надіслано генеральним директором ТОВ «УХЛ» на адресу Федерації хокею України. Ми підтримуємо таку ідею. При цьому необхідно підписати договір про співробітництво, який має повністю відповідати чинному законодавству у сфері спорту та де мають бути чітко прописані обов’язки сторін», – проінформував членів виконкому Анатолій Брезвін.

Новостворену організацію на засіданні виконкому представляв Геннадій Березовський. Від імені ініціативної групи клубів виступив генеральний директор хокейного клубу «Донбас» Олексій Брага: «Ми завершуємо роботу над регламентами змагання. Сам чемпіонат планується проводити у два етапи: регулярний чемпіонат, де команди зіграють по 42 матчі, та плей-офф для шістки найкращих команд, починаючи з ¼ фіналу. Все вже майже готове. Зараз ми займається підбором персоналу. Плануємо мати штат близько 10 осіб. Зараз займаємося узгодженням питання щодо телевізійних трансляцій матчів чемпіонату та пошуком спонсорів. Відповідні пропозиції вже були надіслані ряду крупних компаній».

Члени виконкому також задали запитання представникам Ліги щодо телевізійних трансляцій та деяких інших аспектів організації нового чемпіонату.

Виконком Федерації створив робочу групу на чолі з віце-президентом Вадимом Сисюком, яка займатиметься питанням доопрацювання та узгодження договору про співробітництво між Федерацією та Лігою.


Вас може зацікавити