5 лютого національна збірна розпочне черговий навчально-тренувальний збір

У неділю 5 лютого національна збірна команда України розпочне другий у цьому сезоні навчально-тренувальний збір по підготовці до чемпіонату світу 2017 року.

Ввечері частина команди проведе тренування на льоду арени «Термінал» у Броварах. В понеділок вранці до табору команди прибудуть гравці «Донбасу» та «Кривбасу», які в неділю гратимуть один проти одного в рамках чемпіонату УХЛ.

Загалом збір включатиме в себе три тренувальних дні (неділя, два льодових заняття в понеділок та одне у вівторок), а також участь у міжнародному турнірі Euro Ice Hockey Challenge в польському місті Катовіце. Суперниками української команди на турнірі в Польщі стануть збірні Польщі, Словенії та Італії.

В понеділок наша команда зустрінеться з Віце-прем’єр-міністром України В’ячеславом Кириленком, Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим та головою оргкомітету Федерації з питань організації та проведення чемпіонату світу Георгієм Зубком.

Тренерський штаб запросив на навчально-тренувальний збір 27 виконавців. Серед них є ряд потенційних новачків, які ніколи не одягали синьо-жовтий светр національної збірної. Серед викликаних виконавців 26 представляють національний чемпіонат. Є у складі команди і легіонер із Чехії – Назар Бабчук. Участь у навчально-тренувальному зборі візьмуть троє голкіперів, 10 захисників та 14 нападаючих.

Список викликаних на начально-тренувальний збір:

Воротарі: Едуард Захарченко (ХК «Кременчук»), Богдан Дьяченко («Донбас»), Андрій Безхлібний («Кривбас»)

Захисники: Віталій Андрейків, Володимир Варивода, Дмитро Ігнатенко, Денис Ісаєнко, Олексій Мельников, Володимир Романенко (всі – ХК «Кременчук»), Володимир Алексюк, Денис Петрухно, Олександр Побєдоносцев (всі – «Донбас»), Назар Бабчук («Чеське Будейовіце U20», Чехія)

Нападаючі: Сергій Бабинець («Білий Барс»), Артем Бондарєв, Нікіта Буценко, Віктор Захаров, Віталій Лялька, Дмитро Німенко, Шаміль Рамазанов, Володимир Чердак, Олег Шафаренко (всі – «Донбас»), Владислав Гаврік, Артем Гніденко, Сергій Кузьмік, Юрій Петранговський, Дмитро Чернишенко (всі – ХК «Кременчук»)

Головний тренер: Олександр Савицький

Тренери: Дмитро Підгурський, Павло Міхонік

Генеральний менеджер: Сергій Мазур


Вас може зацікавити