«Білий Барс» дав бій «Донбасу» на виїзді

23 січня в Дружківці стартував 28–й тур чемпіонату України – «Донбас» приймав «Білий Барс».

Перший період команди почали досить в’язко – «Барси» намагалися нав’язати свою гру противнику, захищаючись і ловлячи донеччан на контратаках. Саме тому першу закинуту шайбу вболівальники побачили лише під завісу стартового періоду. «Донбас» навалився на ворота білоцерківців і реалізували гольовий момент – четверту шайбу в сезоні на свій рахунок записав Пангелов-Юлдашев, відкривши рахунок в поєдинку.

По ходу другої двадцятихвилинки команди по черзі обмінювалися закинутими шайбами – спочатку в меншості Качан зрівняв рахунок, а потім з різницею в 40 секунд відзначилися Монс і Грабовецький – 2:2. Тільки під завісу ігрового відрізку «Донбас» втретє в матчі вийшов вперед – 3:2 встановив Лялька.

На екваторі третього періоду донеччани заволоділи перевагою, засіли в зоні противника і все ж змогли прошити в четвертий раз Полгородника – 24 шайбу в сезоні закинув найрезультативніший нападник чемпіонату Сигарьов.

Наступні 10 хвилин команди відіграли в гострій боротьбі, переможцями з якої вийшли голкіпери, а фінальна сирена зафіксувала рахунок 4:2 на користь донеччан.

«Донбас» – «Білий Барс» 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Шайби: 1:0 Пангелов-Юлдашев (Монс, Туркін), 16:19; 1:1 Качан (Бородай, менш.), 22:08; 2:1 Монс (Пангелов-Юлдашев, Тунхузін), 29:03; 2:2 Грабовецький (Бородай, Гребеник), 29:43; 3:2 Лялька (Пересунько, Кобелєв), 38:36; 4:2 Сигарьов (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 48:17;

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Журавльов – Курбатов, – Садовіков; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Лялька (А) – Бірюков – Сигарьов, Пересунько – Буценко – Коренчук, Мільохін – Карамнов – Захаров (К).

«Білий Барс»: Полгородник (Кучер); Грицюк – Портной, Ядловський (А) – Гребеник (А), Будько – Логач, Кисельов – Собко; Благий (К) – Брага – Бабинець, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Удовиченко – Качан – Тищенко, Петрошенко – Мороз.

Джерело: uhl.ua