«Вовки» під кінець вирівняли гру, але це не врятувало їх від поразки в матчі з «Краматорськом»

У Броварах відбувся перенесений матч 1-го туру чемпіонату України, у якому «Крижані Вовки» приймали «Краматорськ».

Гості з самого старту пішли в атаку, і на 18-й хвилині Олександр Фірсов кидком від синьої лінії відкрив рахунок. Відзначимо, що захисник закинув першу шайбу в сезоні в дебютному для себе матчі в джерсі «Краматорська».

Другий період також пройшов з перевагою гостей, яка конвертувалась у дві закинуті шайби: спочатку Едуард Гринь «розписався» у воротах Андрія Стельмаха, а потім Андрій Жвачкін довів перевагу «Краматорська» до комфортної.

До 54-ї хвилини «Краматорськ» вів уже 5:0 завдяки точним кидкам Дениса Ковальова і Олександра Люльчука.

Після 5-ї пропущеної шайби «Крижані Вовки» провели заміну голкіпера на лід вийшов президент клубу Андрій Хапков. Такий хід підбадьорив господарів, які тут же відіграли дві шайби: по разу Денис Короваєв пропустив від Микити Шабанова та Олександра Панкова.

«Крижані Вовки» – «Краматорськ» 2:5 (0:1; 0:2; 2:2)

Шайби: 0:1 Фірсов (Геворкян, Панков), 17:44. 0:2 Гринь (Столяренко, Сурсов), 23:43. 0:3 Жвачкін (Ципнятов), 30:21. 0:4Ковальов (Карпенко, Кривошапкін), 47:26. 0:5 Люльчук (Сурсов, Воронін), 53:55. 1:5 Шабанов (Орлов), 57:02. 2:5 Панков (Анкудінов), 58:55.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Хапков – з 53:55); Павлов – Жигалов, Лучніков – Фолтін, Сисоєв – Неверов; Шабанов – Сурін (А) – Панков (А), Хеффернан – Орлов – Анкудінов (К), Калиничев – Андрющенко – Черемнов, Сібілевіч – Булах – Курах.

«Краматорськ»: Короваєв (Шевчук); Люльчук – Воронін, Фірсов – Зуєв, Большаков – Таран, Панков; Ципнятов – Золотухін – Жвачкін (А), Карпенко (К) – Ковальов – Кривошапкин, Гринь (А) – Столяренко – ресурсів, Геворкян – Гринкевич – Халін.

Джерело: uhl.ua