«Краматорськ» був сильнішим у протистоянні з «Дніпром»

«Краматорськ» обіграв «Дніпро» у 26-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Матч команди розпочали досить обережно, розуміючи, що ціна перемоги в цьому матчі – четвертий рядок у таблиці. Тільки в другій половині періоду клуби активніше стали атакувати ворота супротивників і створювати моменти біля воріт Короваєва і Хомутова, але голкіпери стримали натиск на свої ворота і залишили їх сухими.

Відкрити рахунок закинутим шайб команди змогли тільки на екваторі поєдинку, коли Гасніков з гострого кута прошив Короваєва. Однак, перевагою “щуки” володіли недовго – вже через три хвилини Гринкевич в меншості закинув свою другу шайбу в сезоні і зрівняв цифри на табло.

На старті третього періоду «Краматорськ» вдруге відзначився в меншості – Карпенко вперше в матчі вивів свою команду вперед. Таким рахунок протримався аж до останніх хвилин матчу – не допомогли “щукам” зрівняти рахунок ні навали на ворота Короваєва, ні шостий польовий на останніх хвилинах матчу.

Таким чином, краматорчани вдруге в сезоні обіграли «Дніпро» і повернули собі четверту сходинку в турнірній таблиці.

«Краматорськ» – «Дніпро» 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1 Гасніков (Ратушний), 27:11; 1:1 Гринкевич (Жвачкін, менш.), 30:35; 2:1 Карпенко (менш.), 40:14;

«Краматорськ»: Короваєв (Шевчук); Пахмурін – Зуєв, Таран – Большаков, Люльчук – Воронін, Панков; Карпенко (К) – Ковальов – Кривошапкін, Гринь (А) – Столяренко – Сурсов, Ципнятов – Гринкевич – Жвачкін (А), Халін – Геворкян

«Дніпро»Хомутов (Петров); Білоусов – Декало, Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв (К) – Матусевич, Сірченко – Болотін; Янішевський (А) – Гасніков (А) – Каракулько, Швецов – Крисанов – Целогородцев, Воробйов – Галєєв – Чернишенко, Ніконов – Борисов – Панасенко

Джерело: uhl.ua