«Донбас» розібрався з «Маріуполем» на виїзді

«Донбас» переміг «Маріуполь» у 26-му турі чемпіонат України з хокею з шайбою.

У першому періоді гості «просіли». Уже на третій хвилині Лялька з передачі Коренчука відкрив рахунок, а потім «Донбас» зусиллями Туркіна, Сигарьова і Мільохіна ще тричі забив голи – двічі донеччани зуміли реалізувати більшість. У підопічних Вітера, у свою чергу, реалізувати більшість не вийшло. Після першого періоду рахунок на табло показував 4:0 на користь «Донбасу».

У другій двадцятихвилинці гості заграли попереду більш активно і сміливо, а також впевненіше і надійніше в захисті. Правда, варто відзначити хорошу гру воротаря маріупольців Дуве, який замінив Мамедова.

У перші п’ять хвилин другого періоду команди обмінялися гольовими моментами. Загравшивпевненіше попереду на контратаках, гості змогли розмочити рахунок. Красивим голом відзначився форвард «Маріуполя» Агєєв. Через хвилину «Донбас» відповів закинутою шайбою – точним кидком відзначився Пересунько.

5:1 на користь «Донбасу» – з таким рахунком команди направлялися в роздягальні після другого періоду.

На початку заключної двадцятихвилинки команди обмінялися шайбами. У «Донбасу» другим голом у матчі відзначився Туркін, а у «Маріуполя» – Зайцев.

В останні час на майданчику була рівна гра. Було помітно, що донеччани свою перевагу в рахунку не віддадуть супернику. З потужними і небезпечними кидками здорово справлялися воротарі обох команд. В результаті поєдинок завершився з рахунком 6:2 на користь донеччан.

«Донбас» – «Маріуполь» 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0 – Лялька (Коренчук – Пангелов-Юлдашев), 2:02; 2:0 – Туркін (Лялька – Казаковцев), 10:56; 3:0 – Сигарьов (Шишлянніков), 14:08; 4:0 – Мільохін (Сигарьов – Бірюков), 19:36; 4:1 – Агєєв (Дурдиєв), 31:52; 5:1 – Пересунько (Мільохін – Григор’єв), 32:39; 6:1 – Туркін (Монс – Казаковцев), 43:55; 6:2 – Зайцев (Чердак – Цикало), 45:10;

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Тунхузін, Кожевников – Кобелєв, Колесніковс – Григор’єв; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук, Мільохін – Разумов – Пересунько.

«Маріуполь»Мамедов (Дуве); Скурихін – Цикало, Костарєв – Гуров, Фроленко – Петрухно (А), Філімонов – Мельников; Чердак (К) – Корчоха – Агєєв (А), Зайцев – Ромащенко – Бондаренко, Луговий – Мазур – Мостовий, Дурдиєв – Олійник – Тимченко.

Джерело: uhl.ua