«Білий Барс» не втримав перевагу над «Краматорськом» і програв із різницею в три шайби

«Краматорськ» на виїзді обіграв «Білий Барс» у 20-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на старті «барси» зробили непогану заявку на непоступливе протистояння – на 36-й секунді рахунок відкрив найдосвідченіший нападник білоцерківського колективу Роман Благой. Відновити паритет підопічні Павла Мікульчика змогли на 4-й хвилині – відзначився Сергій Пахмурін. Але господарі швидко повернули собі лідерство – ворота Михайла Шевчука вразив Артем Грабовецький.

Попри рівну гру в першому періоді, уже в наступній 20-хвилинці «Краматорськ» зумів поквитатися сповна. На початку другого ігрового відрізку Севастян Карпенко зрівняв рахунок, після чого Микола Столяренко вперше за матч вивів свою команду вперед. Іван Ципнятов, у свою чергу, закріпив перевагу гостей, розписавшись у володіннях Кирила Кучера на 31-й хвилині поєдинку.

У заключному періоді «барси» так і не змогли відігратись, коли колектив Мікульчика записав до свого активу ще одну закинуту шайбу – Карпенко оформив дубль і встановив фінальний рахунок зустрічі – 5:2.

Так, «Краматорськ» здобув першу звитягу за три матчі та вдруге в сезоні обіграв «Білий Барс».

«Білий Барс» – «Краматорськ» 2:5 (2:1, 0:3, 0:1)

Шайби: 1:0 Благой (Бородай, Качан), 0:36; 1:1 Пахмурін (Полухін, Золотухін), 3:28; 2:1 Грабовецький (Ядловський, Даниленко, більш.), 4:21; 2:2 Карпенко (Гринь, Сурсов, більш.), 23:12; 2:3 Столяренко (Гринь, Сурсов), 29:49; 2:4 Ципнятов (Золотухін), 30:32; 2:5 Карпенко (Столяренко, Полухін, більш.), 52:31;

«Білий Барс»: (Кучер); (Полгороднік); Грицюк – Кравець, Ядловський (А) – Логачов, Будько – Кисельов, Гребеник (А) – Собко; Благой (К) – Качан – Бородай, Грабовецький – Ружніков – Даниленко, Удовиченко – Резюк – Тищенко, Петрошенко – Койда – Ромахін.

«Краматорськ»: Шевчук (Коровай); Воронін – Люльчук, Полухін – Пахмурін, Зуєв – Панков; Ципнятов – Золотухін – Жвачкін (А), Гринь – Сурсов – Столяренко, Подзіньш – Карпенко – Кривошапкін, Геворкян – Гринкевич – Халін.