Зміна декорацій у Польщі, якісний лід та список «22-х» на ЧС-2022

Молодіжна збірна України визначилася із заявкою на ЧС-2022, який завтра, 11 грудня, стартує у польському місті Битомі. До списку 22 гравців не потрапили хокеїсти 2005 р.н. воротар Олексій Аріпов та нападник Микита Зозуля, а також захисник Федір Бабенко та форвард Тимофій Савицький. Представник «Кременчука» Савицький не зміг конкурувати за місце у складі через травму.

Склад збірної України (U20) на ЧС-2022

Воротарі: Гліб Арцатбанов («Спарта» U20, Чехія), Савва Сердюк («Сокіл»).

Захисники: Павло Атаманчук («Штеірмарк» U20, Австрія), Володимир Волков («Слован» U20, Словакія), Олексій Дахновський (Corpus Christi IceRays, NAHL, США), Арсеній Кісельов («Хернінг» U20, Данія), Артем Портной («Дніпро»), Владислав Сушков («Ейсадлер Дортмунд», Німеччина), Володимир Трошкін («Серветт-Женева» U20, Швейцарія), Іван Шамардін (Німеччина).

 Нападники: Микита Белік (Cushing Academy, USHS-Prep, США), Артем Грабовецький («Спарта» U20, Чехія), Ілля Дубський («Мангейм», U20, Німеччина), Михайло Ковальчук («Унія» U20, Польща), Данило Коржилецький (Danbury Jr. Hat Tricks, NAHL, США), Михайло Красножон («Кошице» U20, Словаччина), Богдан Панасенко (Danbury Jr. Hat Tricks, NAHL, США), Давід Сібілевич («Кременчук»), Станіслав Садовіков («Берані Злін» U20, Чехія), Микита Сидоренко («Динамо-Пардубіце» U20, Чехія), Данило Трахт («Лукко» U20, Фінляндія), Данило Царьковський («Енергія», Литва).

Тим часом наша «молодіжка» вже перебазувалась з Ополе до міста чемпіонату світу Битому і навіть встигла випробувати кригу та провести кілька тренувань, включаючи теоретичне заняття на тему першого суперника на ЧС-2022 – збірної Італії.

«У Битомі хоч і маленька, але сучасна ковзанка та якісна крига. В Ополе, де ми проводили збір та контрольні матчі з Польщею, гравцям не подобався лід, а тут його якість краща, – розповідає головний тренер Олександр Бобкін. – На арені нам надали дві гарні роздягальні: одну для хокеїстів, а другу для тренерсько-адміністративного штабу. Для кожної збірної у палаці виділили чудовий Wi-Fi з окремим паролем – уперше таке бачу на чемпіонатах світу. У готелі також все затишно: нас поселили разом з Польщею, Естонією та Японією, але ми не перетинаємося між собою. Харчуємось також окремо від інших збірний, до наших послуг – «шведський» стіл. Готель знаходиться за 12 кілометрів, тому командам надали автобус, який нас переміщає на арену і назад».

Нагадаємо, що в рамках підготовки до чемпіонату світу збірна України (U20) зіграла два товариські матчі проти однолітків із Польщі – 2:4 та 2:1.

Календар матчів збірної України (U20) на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В

11 грудня, неділя. 21:00 Італія – Україна

12 грудня, понеділок. 17:30 Польща – Україна

14 грудня, середа. 21:00 Україна – Естонія

16 грудня, п’ятниця. 21:00 Україна – Корея

17 грудня, субота. 21:00 Японія – Україна

Вас може зацікавити