Україна- Туреччина 2:3 ОТ (0:2, 2:0, 0:0, 0:1)

Україна: Козачук Наталія, (Ткаченко Вікторія)

.Чижова Тетяна-Майфельд Ангеліна, Кобчук Марина-Ткаченко Тетяна, Вансович Олена-Лаломова Вікторія,

Забарна Ганна-Макаренко Надія, Громова Марія

Як не налаштовували тренери наших дівчат- повністю позбутися стартового хвилювання їм не вдалося. Як наслідок- 8 хвилин в меньшості й 0:2 після першого періоду й повна ігрова й територіальна перевага дівчат у червоній формі.

Малюнок й характер гри дзеркально змінились в другий 20-и хвилинці. Тепер вже хокеїстки з Туреччини пів періоду провели в штрафному боксі, чим зуміли скористатися Тетяна Чижова й Юлія Добровольська, які по черзі засмутили воротаря суперниць і зрівняли рахунок. І тільки не дотримання нашими хокеїстками правила знаходження у чужому воротарському майданчику не дозволили нам піти на другу перерву з гандикапом у дві шайби- їх, справедливо, не було зараховано суддівською бригадою цієї зустрічі.

В третьому періоді сусідки по чорноморському басейну грали дуже обережно, намагаючись, в першу чергу, не пропустити. Довгий переліт, акліматизація й різниця в часі-  дались в знаки. Обидві збірні “підсіли” й довели гру до овертайму, до доля посміхнулась збірній Туреччині.

Жіноча збірна України розпочинає турнір з першого залікового балу й продовжує готуватися до наступних чотирьох ігор.

#FAVBET – Титульний спонсор національної жіночої збірної команди України з хокею.