Збори за участю жіночої національної команди України скасовано

Навчально-тренувальні збори національної жіночої збірної команди України в 2020-му році не відбудуться. Таке рішення було прийнято сьогодні на основі епідеміологічної ситуації, що склалася в країні. 

Планувалось, що збори відбудуться вже в середині грудня. Втім після вивчення епідеміологічної ситуації та консультації з медичним штабом було вирішено не проводити збори жіночої команди в цьому календарному році через неможливість виконання медичного протоколу заходів та бажання не наражати на небезпеку гравчинь. 

Наразі тренерсько-адміністративний штаб команди розробляє план індивідуальної підготовки гравчинь, а також розробляє план підготовки команди на 2021 рік.

Нагадаємо, що через поширення вірусу COVID-19 Міжнародна федерація хокею (IIHF) скасувала проведення чемпіонатів світу у всіх вікових категоріях і дивізіонах, окрім елітного. До скорочення потрапила і світова першість у Каунасі, де наші хокеїстки мали б зіграти з Литвою, Болгарією, Гонконгом, Естонією, Бельгією, Румунією та Боснією і Герцеговиною.


Вас може зацікавити