Збірна України поступилася в овертаймі латвійцям у першому товариському матчі

Національна збірна України програла перший товариський матч у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу в дивізіоні 1В.

Латвія В – Україна – 3:2 ОТ (1:2, 0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1 – Кривошапкін (Лялька, Захаров), 08:32. 0:2 – Лялька (Пангелов-Юлдашев, Захаров, – більш.), 11:07. 1:2 – Фьодоров, 17:29. 2:2 – Ріхардс Букартс (Робертс Букартс, П. Озолс), 53:32. 3:2 – Ріхардс Букартс (Кр. Скрастіньш, Р. Берзіньш), 62:15

Латвія В: Фельдберґс; Ґоршановс – Р. Берґманіс, Робертс Букартс (К) – Роджерс Букартс – Ріхардс Букартс; Брантс – П. Озолс, Сейейс – Фьодоровс – Мінтаутіскіс; Р. Берзіньш – К. Редліхс, Зіємінш – Міллерс – Бернгардс; Ґаварс – М. Лавіньш – К. Скрастіньш; Анджаньш. Тренер – Раймондс Вілкойтс

Україна: Дьяченко; Сисак – Пангелов-Юлдашев (А), Лялька (к) – Захаров – Кривошапкін; Андрейків – Ратушний, Трахт – Мазур – Пересунько; Дахновський – Толстушко, Ворона (А) – Є. Фадєєв – Коренчук; Янішевський – Волков, Чердак – Садовіков – Бородай; Морозов. Тренер – Дмитро Христич

Судді: Друсейкс, Ансонс – Давідоніс, А. Озоліньш (усі – Латвія)

Штраф: 7 (2 + 5 + 0) – 6 (2 + 2 + 2)

16 квітня. Рига. Спорткомплекс «Дауґава»

Так як гравців на ці збори українська збірна взяла більше, ніж може взяти участь у матчі, в першому спарингу поза заявкою залишилися голкіпер Гліб Арцатбанов, нападники Микита Сидоренко і Михайло Сімчук.

Наші хокеїсти гарно розпочали гру і повели в рахунку після того, як Гліб Кривошапкін увірвався на швидкості в зону суперників і влучно кинув з лівого кола для вкидання. Подвоїла перевагу українська збірна, вперше матчі отримавши право зіграти в більшості. Причому розіграли зайвого наші хокеїсти блискавично: кидком від синьої лінії ворота вразив Віталій Лялька. Латвійці відіграли одну шайбу незадовго до перерви, коли кидком з середньої відстані в стулку влучив Фьодоровс.

Більшу частину другого періоду наші хокеїсти домінували, а одного разу навіть отримали право протягом п’яти хвилин грати в більшості. Однак тривалу чисельну перевагу українці розіграли невдало. Натомість суперники відчутно домінували в кінцівці другого періоду. Найперше завдяки діям першого тріо нападників, яке склали три брати Букартси. Та українці втрималися, а в третьому періоді намагалися захистити перевагу. Дуже надійно в заключній третині зіграв голкіпер Богдан Дьяченко, який кілька разів врятував команду в складних ситуаціях. Взагалі, то був дуже важкий відрізок у якому суперники відчутно домінували. Вочевидь українська команда трохи підсіла на тлі отриманих у ході зборів навантажень. Зрештою, важливо, що в складній ситуації українці не розсипалися і, продемонструвавши жертовність в обороні, перевели зустріч в овертайм.

Завтра, 17 квітня, починаючи з 17:30 збірні України і Латвії В зіграють другий матч на льоду спорткомплексу «Дауґава».