Збірна України U20 поступилась ровесникам із Угорщини в першому контрольному матчі в сезоні

Молодіжна команда України провела перший товариський матч у рамках навчально-тренувальних зборів на броварській арені «Термінал». Суперниками українців стали угорці.

Уже на першій хвилині гри господарям майданчика вдалось відкрити рахунок – відзначився Данило Царьковський із влучної передачі Артема Грабовецького. На цьому підопічні Олександра Бобкіна не зупинились і провели ще один гол уже за кілька хвилин – Царьковський записав до свого активу дубль.

Попри успішний початок, у в першому ж періоді українці розгубили свою перевагу. Спочатку Василь Полгороднік пропустив снаряд від Марка Шлекманна, після чого Тамаш Тот зрівняв рахунок протистояння. А от Чонгор Амбрус узагалі зумів уперше за гру вивести угорців у лідери, закинувши шайбу на 18-й хвилині протистояння.

У другому періоді опоненти зіграли на рівних та додали до свого активу по голу. За українців закинув Давид Сібілевич, коли за угорців – Гергей Маттясовські

Третій ігровий період так само закінчився з рівних рахунком – 1:1. На фінальних хвилинах гри угорці відзначились уже вп’яте завдяки результативним діям тріо Амбрус – Фекете – Немет, однак українцям швидко вдалось знову скоротити відрив до мінімального – свій перший гол у матчі оформив Гліб Ткач із передачі Бориса Андрущенка. На заключній хвилині протистояння «синьо-жовті» мали шанси, аби зрівняти рахунок. Адже Угорці обороняли ворота вчотирьох через порушення з боку Тамаша Ортенські, у цей же момент Бобкін зняв голкіпера та випустив шостого польового. Однак часу, аби відновити статус-кво, українцям не вистачило. Фінальний рахунок гри – 5:4 на користь збірної Угорщини U20.

Нагадаємо, що вже 26 серпня українці розпочнуть виступ на міжнародному турнірі в Броварах.

Товариський матч

Україна U20 – Угорщина U20 – 4:5 (2:3, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0 Царьковський (Грабовецький), 00:39; 2:0 Царьковський (Чолач, Грабовецький), 03:12; 2:1 Шлекманн (Фекете, Тот), 05:32; 2:2 Тот (Фекете), 06:31; 2:3 Амбрус (Немет, Чоллак), 17:38; 2:4 Маттясовські (Тот, Шлекманн), 28:47; 3:4 Сібілевич (Ткач, Садовіков), 32:47; 3:5 Амбрус (Фекете, Немет), 57:01; 4:5 Ткач (Андрущенко).

Україна U20: Полгороднік – Гончаренко, Варава, Сімчук, Гребеник, Кісільов – Ткач, Садовіков, Бородай, Чолач, Пономаренко – Савицький, Андрющенко, Сібілевич, Сушков, Євтухов – Кобильник, Царьковський, Грабовецький, Нікулін, Філімонов.