Збірна України (U17) поступається одноліткам з Білорусі по булітах

Свою третю гру на турнірі в Будапешті команда Олега Шафаренка провела проти білорусів.

Наприкінці третього періоду білоруси відкрили рахунок. У другому періоді наші географічні сусіди закріпили перевагу ще однією шайбою. І на початку третього періоду рахунок був 2:0 не на користь нашої команди.

На 39-й хвилині голкіпера збірної Білорусі «пробив» Денис Бородай, який реалізував чисельну більшість. За 4 хвилини до кінця третього періоду подвійний малий штраф заробив форвард білоруської команди Єгор Ігнатенко, і наша команда отримала шанс зрівняти рахунок.

Олег Шафаренко взяв тайм-аут, після якого випустив шостого польового гравця, знявши голкіпера. Перевагу в два гравця нашим хлопцям вдалося реалізувати завдяки влучному кидку Михайла Симчука.

Овертайм не виявився гольовим, і переможця було виявлено в серії післяматчових кидків. Білоруси реалізували всі тори свої спроби, тоді як наші хокеїсти не зуміли завадити воротарю суперників: Андрій Кривоножкін влучив в амуніцію голкипера, кидок Владислава Сушкова воротар відбив щитком, а Олександр Плохотник кинув вище воріт.

Свій наступний матч команда Олега Шафаренка проведе в суботу 9 лютого об 11:30 проти збірної Угорщини. Після чого наші гравці вирушать додому.

Білорусь U17 – Україна U17 3:2 ПБ (1:0; 1:0; 0:2; 0:0; 1:0)

Шайби1:0 Климович (Сушинський), 13:49. 2:0 Морозов (Рогач), 23:20. 2:1 Бородай (Симчук – більш.), 38:13. 2:2 Симчук (Плохотник, Гончаренко – більш., шостий гравець), 44:14. 3:2 Шило – переможний кидок, 50:00.

Україна U17: Сушак (Красносельський); Деркач – Гребеник, Гордійчук – Шмельов, Портной – Сушков, Белоусов – Волошин; Бородай – Гончаренко – Плохотник, Панасенко – Пойманов – Варава, Кривоножкін – Палийчук – Симчук, Андрощук – Грабовецкий – Кобильник.

Кидки: 33:23 (7:8; 11:3; 11:9; 4:3)