Збірна України (U17) на останніх хвилинах програла збірній Угорщини (U17)

Наша команда зуміла зрівняти рахунок, програючи 0:3 після першого періоду

В Будапешті команда Олега Шафаренка провела заключний матч товариського турніру в якому вдруге зустрічалися зі збірною Угорщини. Вже в першому періоді господарі майданчика тричі вразили ворота нашої збірної. Але у середині другого періоду Богдан Панасенко та Олександр Плохотник скоротили відставання до мінімального, але угорці знов зуміли закинути одну шайбу.

На третій період наші хокеїсти вийшли зарядженими та спроміглися зрівняти рахунок завдяки влучним кидкам Артема Гребеника та Дениса Гончаренко. Але за півтори хвилини до кінця господарі відправили шайбу в ворота Валентина Красносельського і після чого сіли у захист.

Угорщина U17 – Україна U17 5:4 (3:0; 1:2; 1:2)

Шайби1:0 Борбат (Фацакаш), 03:05. 2:0 Борбат (Уй – більш.), 06:56. 3:0 Банга, 07:34. 3:1 Панасенко (Гордейчук, Гребеник – більш.), 21:16. 3:2 Плохотник (Гончаренко), 22:09. 4:2 Гал (Галайда), 23:51. 4:3 Гребеник (Бородай – більш.), 34:29. 4:4 Гончаренко (Бородай), 42:31. 5:4 Немет (Салмаш, Торняй), 43:17.

Україна U17: Красносельський (Сушак – з 03:05 до 07:34); Деркач – Гребеник, Гордійчук – Волошин, Портной – Сушков, Белоусов – Шмельов; Бородай – Гончаренко – Плохотник, Кривоножкін – Пойманов – Симчук, Палийчук – Панасенко – Варава, Андрощук – Булах – Грабовецький.

Кидки: 17:23 (8:5; 4:9; 5:9)