Збірна України поступається польській команді у другому контрольному матчі

В Броварах на арені «Термінал» відбувся повторний поєдинок міжнародного турніру між збірними України та Польщі.

На відміну від першого матчу особливої боротьби не вийшло. Гості ще в першому періоді вирішили результат протистояння. Наша команда пропустила одразу чотири шайби.

Трохи прийти у себе підопічні Андрія Срюбка зуміли у другій 20-хвилинці. Але закинути шайбу зуміли все ж таки гості, і рахунок став 0:5.

Господарі площадки стали гостріше проводити атаки, що й призвело до голу Тимура Гриценка на початку третього періоду. Як не намагалися наші гравці, але вразити ворота суперника до кінця матчу їм так і не вдалося.

Україна – Польша 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1 Хмєлєвскі (Коморскі), 00:53. 0:2 Колуш (Хмєлєвскі – більш.), 04:35. 0:3 Коларж (Малашинскі, Бепиршч), 05:27. 0:4 Пшигодскі (Коларж), 16:03. 0:5 Колуш (Бепиршч), 25:03. 1:5 Гриценко (Тимченко, Скрипець), 41:45.

Україна: Гордюшин (Кучер). Толстушко – Ординський, Таран – Скрипець, Жовнір – Боєвих, Матвієнко – Ядловський; Демянюк – Нименко – Міхнов, Денискін – Гриценко – Савченко, Бондаренко – Коваленко – Задоєнко, Луговий – Кривошапкін – Тимченко.