Національна збірна команда України займає друге місце на естонському турнірі

Збірна України завершила виступи на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який проходив в естонському Талліні. Вигравши свою групу, українці в матчі за перше місце зійшлися з переможцем групи В – другий збірної Латвії (титульна команда цієї країни в ці ж дні грає домашній турнір проти Білорусі, Франції та Словенії).

Незважаючи на ігрову перевагу суперника, «синьо-жовті» першими відкрили рахунок. На 10-й хвилині контратаку Тарана і Янишевського точним кидком завершив останній. Українці не змогли втримати переможний рахунок до кінця періоду, дозволивши супернику реалізувати більшість за півхвилини до першої перерви.

Провальною для команди Сергія Вітера виявилася друга 20-хвилинка, коли суперник продовжив більше володіти шайбою, закриваючи нашу команду в своїй зоні і позбавляючи тим самим можливості українців своєчасно мінятися. Видалення і накопичена втома привели до двох пропущених шайб, одна з яких також була в більшості.

У третьому періоді Україна за 9 хвилин до кінця змогла відіграти одну шайбу – 5х4 реалізував Лялька, але дотиснути суперника наші хокеїсти не змогли. У підсумку друга збірна Латвії, яка складалася з представників внутрішнього чемпіонату країни, виграла естонський турнір, а команда України стала другою.

Кращим гравцем у складі нашої команди став капітан Микита Буценко, а голкіпер Олег Петров отримав нагороду найкращому воротареві змагань.

Україна – Латвія – 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

Склад команди України: Петров (Дьяченко). Алексюк,  Боєвих, Григор’єв, Петрухно, Романенко, Сильницький, Таран, Каращук. Бабинець, Буценко, Гриценко, Куцевич, Луговий, Лялька, Мазур, Жовнір, Ромащенко, Савченко, Ворона, Янишевський.

FAVBET – Титульний Спонсор національної збірної команди України.


Вас може зацікавити