“Динамо-Мінськ” вириває перемогу у збірної команди України U16

Сьогодні, 4 грудня, на столичній арені відбувся товариський матч між збірною командою України U16 і білоруською командою «Динамо-Мінськ».

Матч розпочався доволі активно, суперники створювали моменти біля воріт один одного, але відкрити рахунок у стартовому періоді так і не вдалося.

Лише на 10 хвилині другого періоду білорусам все ж таки результативно атакували ворота українців. Марк Домбрувський відзначився закинутою шайбою. З рахунком 0:1 команди пішли на перерву.

Третій період українці намагалися наздогнати суперника, але білоруській команді вдалося закинути ще одну шайбу у меншості. Здавалося б рахунок залишиться незмінним, але білоруський гравець помилково заштовхнув шайбу у свої ворота.

Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Динамо-Мінськ».

Нагадаємо, що завтра о 10:45 команди зіграють повторний товариський матч.

Збірна команда України – “Динамо-Мінськ” – 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 – Домбрувський (Липський),30:29. 0:2 – Булгаков (Лісічкін), 49:07. 1:2 – Баглай.

Склад команди України: Арцибанов (Жуков). Котляр, Шамардін, Мащенко, Трошкін, Татарченко, Дахновський, Пересипкін, Кисельов. Данилов, Куровський Влад, Яцишин, Баглай, Нікулін, Хоришев, Косянчук, Гайовий, Собченко, Куровський Всеволод, Калінько, Фадєєв.

Склад команди Білорусі: Вольський (Красний). Герасимович, Кравчук, Гудков, Панкевич, Пунтус, Захаркевич. Липський, Вахільчук, Марков, Домбрувський, Булгаков, Матюшенко, Наумчік, Марщенок Семен, Ладутько, Тишкевич, Марщенок Матвій, Лісічкін.