Збірна Білорусі U18 достроково виграла міжнародний турнір у Броварах

Юніорська збірна Білорусі не залишила шансів збірній Угорщині U20 та достроково гарантувала собі перемогу в міжнародному турнірі в Броварах.

Уже в першому періоді білоруси тричі розписались у воротах опонентів – гол до свого активу записали Ніколай Тішкевич, Арсеній Ковгореня та Іван Гаврілов.

У другій 20-хвилинці гра вирівнялась, однак угорцям так і не вдалось «розмочити» рахунок, а от білоруська команда збільшила відрив до чотирьох закинутих шайб. На 37-й хвилині протистояння Марк Домбровській провів свій перший гол на турнірі.

У заключному періоді певний час білоруси вели з розгромним рахунком – 7:0. Однак зрештою вже під завісу матчу збірна Угорщини зуміла пом’якшити гіркоту поразки, закинувши два снаряди за 3 хвилини до кінця зустрічі. Авторами єдиних двох голів Угорщини стали Марк Шлекманн і Тамаш Ортенські. Так, фінальний рахунок зустрічі став 2:7, але все ще на користь Білорусі.

Зазначимо, що вже 28 серпня у Броварах буде проведено заключний матч у рамках міжнародного турніру. На лід вийдуть молодіжні команди України та Угорщини.

Нагадаємо, що напередодні змагань українці мінімально поступились угорцям у контрольному матчі з рахунком 4:5.

Міжнародний турнір. Гра №2

Угорщина U20 – Білорусь U18 – 2:7 (0:3; 0:1; 2:3)

Шайби: 0:1 Тішкевич (Левшунов), 06:55; 0:2 Гаврілов (Левшунов), 09:42; 0:3 Ковгореня (Карповіч), 16:43; 0:4 Домбровській (Шидловській), 36:59; 0:5 Сєвко (Морщенок), 41:01; 0:6 Муромцев (Ладутько, Сідоров), 46:26; 0:7 Гаврілов (Ковгореня), 55:01; 1:7 Ортенські (Шлекманн), 57:02; 2:7 Шлекманн (Ортенські), 59:20.