З запахом валідолу. Збірна України U20 перемогла Хорватію, поступаючись після двох періодів

Молодіжна збірна України, власноруч створивши собі проблеми, відігралася з рахунку 1:2 у третьому періоді і здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, який триває в словенському Бледі. Героєм зустрічі став Микита Сидоренко, який двічі закинув сам і допоміг відзначитися Олексієві Дахновському.

Україна U20  – Хорватія U20 – 5:2 (1:0, 0:2, 4:0)

Шайби: 1:0 – Полоницький (Євтєхов, Шаповалов), 06:34. 1:1 – Марінковіч (Безук, Ґоршіч), 24:42. 1:2 – Юріч (Заврскі), 37:10. 2:2 – Сидоренко (булліт, – менш.), 46:28. 3:2 – Шаповалов (Волков), 48:37. 4:2 – Сидоренко (Крикля, Стецюра), 49:12. 5:2 – Дахновський (Сидоренко, Г. Сімчук, – більш.), 53:09

Україна: Арцатбанов (Малихін, 37:10); Дахновський – Шамардін, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Волков – Косарєв, Шаповалов – Євтєхов – Іващенко; Трошкін – Полоницький, Пазій – Г. Сімчук – Ковальчук; Шульга – Яцишин – Дубський; Трущенко, Лисак. Тренер – Андрій Срюбко

Хорватія: Здраловіч; Філіповіч – Аліч, Ідзан – Марінковіч – Бодіроґа; Безук – Ґорсіч, Юріч – Каспарек – Заврскі; Вукадін – Словінач, Х. Зовко – Матієвіч – Сімунковіч; Б. Зовко – Кур’яковіч – Любічіч; Мандусіч. Тренер – Марко Сертіч

Судді: Фіхтер (Австрія), Корбуй (Угорщина) – Гайнен (США), Йогансен (Норвегія)

Кидки: 49 (11 + 18 + 20) – 25 (7 + 7 + 11)
Штраф:  2 (0 + 0 + 2) – 6 (2 + 2 + 2)

15 грудня. Блед (Словенія). «Дворана Блед». 53 глядачі

Як не намагалися тренери нашої команди завести перед матчем підопічних, але певне моральне спустошення менш ніж через добу після важкої перемоги над італійцями все ж відчувалося. У першому періоді українцям бракувало агресії. Вони домінували, провели на половині суперника практично всі 20 хвилин, але при цьому воротам хорватів загрожували не надто часто. За таких умов старанність і бойовитість балканців дозволяла стримувати українські атаки без великих зусиль.

Повела наша команда в рахунку на сьомій хвилині, коли кидком з «вусів» влучив у кут оборонець Микита Полоницький. Проте цей гол не просто не розв’язав українцям рук, а ще більше заколисав їх. Як наслідок, провальний другий період, дві шайби у наші ворота, після яких тренери, як в попередньому матчі, замінили воротарів.

У підсумку довести свій клас українцям вдалося лише в третьому періоді, коли Андрій Срюбко вирішив перейти на гру в три ланки: дві перших залишилися без змін, а в третій у нападі діяли Яцишин, Пазій (у ролі центрфорварда) і Ковальчук. Тренери в перерві наголошували, що дуже важливо уникати вилучень. Проте вийшло, що зрівняли рахунок наші хокеїсти, якраз опинившись у меншості. В ту мить, коли Іван Шамардін відбував двохвилинне покарання, Микита Сидоренко сам заробив булліт і сам його реалізував. Невдовзі після того, вже в рівних складах, вдало підставив ключку під запущену Володимиром Волковим від синьої лінії шайбу Олександр Шаповалов. А остаточно заспокоїв гру, оформивши дубль, той же Сидоренко.

Заключний і вирішальний матч на чемпіонаті наша збірна проведе в неділю, 17 грудня. Суперниками будуть господарі, словенці, які виграли три стартових поєдинки і сьогодні о 20:30 зіграють поєдинок з італійцями.

Вас може зацікавити